"Jaunā teika" ieguldīs 10 miljonus eiro jaunās ēkas būvniecībā

Šā gada pavasarī Rīgā, Ropažu ielā 12, uzsākta projekta Jaunā Teika jaunās dzīvojamās un biroju ēkas būvniecība. Mūsdienīgās, energoefektīvās ēkas attīstībā tiks ieguldīti desmit miljoni eiro, apliecinot, ka Latvijas tirgū saglabājas pieprasījums pēc šāda tipa dzīvokļiem un birojiem. Projekta līdzšinējie pārdošanas apjomi pierāda, ka iedzīvotāji šodien izvēlas iegādāties nekustamo īpašumu, racionālu apsvērumu vadīti, – svarīga ir gan īpašuma iegādes cena, gan risinājumi, kas ļauj samazināt ikmēneša izdevumus.

Jaunās ēkas projektēšanā un būvniecības procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai. Būs arī piedāvājums dzīvokļus aprīkot ar Gudrās mājas risinājumu, kas nodrošinās ievērojamu patērētās siltumenerģijas ekonomiju, tādējādi samazinot apkures rēķinu pat par 30%. Turklāt dzīvokļa apkures režīmus būs iespējams kontrolēt no jebkuras vietas pasaulē, kur pieejams internets.

Dana Jasone-Aleksandroviča, HANNER Real Estate mārketinga un pārdošanas vadītāja:

"Jaunā Teika projekta jaunās ēkas projektēšanā un būvniecībā īpaši esam ņēmuši vērā tendences energoresursu jomā - jārēķinās, ka dažādu ekonomisku un ģeopolitisku iemeslu dēļ resursu cenas turpinās augt, līdz ar to energoefektivitāte ir viens no būtiskākajiem faktoriem Latvijas iedzīvotājiem, kas ietekmē rēķinu summas. Mūsu jaunās ēkas inženiertehniskie risinājumi nodrošina augstu energoefektivitāti, savukārt dzīvokļu plānojumi ir maksimāli racionāli un funkcionāli - ērti dzīvošanai un ekonomiski apsaimniekošanā. Turklāt dzīvokļu cenu politiku esam plānojuši tā, lai tie būtu pieejami maksimāli plašam pircēju lokam, tostarp jaunajām ģimenēm."

Jaunajai ēkai ar kopējo platību 10 000 kvadrātmetru būs 16 stāvi, 100 dzīvokļi, kā arī biroju telpas 3 500 kvadrātmetru platībā. Piedāvājumā būs vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar platību no 35 līdz 115 kvadrātmetriem. Ēku novietojums projektā Jaunā Teika plānots tā, lai dzīvokļos maksimāli izmantotu dienas gaismu, kā arī norobežotos no pilsētas skaņām. Visiem dzīvokļiem ir panorāmas logi, balkoni vai terases.

Šobrīd kompleksa Jaunā Teika divās no trim ēkām dzīvo jau 300 ģimenes, bet darījumu centrs Europa 2009. gadā tika atzīts par labāko kategorijā Labākais biroju ēkas projekts. Jaunā Teika atrodas apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā, kuras tuvumā atrodams viss nepieciešamais - dažu minūšu attālumā ir gan sabiedriskā transporta pieturas, gan bērnudārzi, skolas, tirdzniecības centri, bankas, restorāni, medicīnas iestādes un citas sabiedriski nozīmīgas vietas. Līdz galvaspilsētas centram ar sabiedrisko transportu iespējams nokļūt 10 minūšu laikā.

Jaunā Teika ceturtās ēkas nodošana ekspluatācijā paredzēta 2015.gada nogalē. Dzīvokļu rezervācijas uzsākšana plānota 2014.gada rudenī, bet pārdošana - 2015.gada rudenī. 

Nenotiek arī trešā Ķemeru sanatorijas izsole

27.03.2014

Šīns: Daudzi ārvalstnieki pērk nekustamos īpašumus Latvijā, neprasot pretī uzturēšanās atļaujas

28.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā