Gatavojas izsolīt basketbolistam Kambalam piederošu māju, par kuru viņš neliekas zinis

Pašvaldībai nenomaksātu parādu dēļ maijā paredzēts izsolīt basketbolistam Kasparam Kambalam piederošu neapdzīvotu māju ar zemi Jelgavā.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls  db.lv

Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta informēja, ka paredzētā izsole ir saistīta ar parādu un nenomaksātu sodu piedziņu, bet pats īpašnieks vairākus gadus nekādu interesi par īpašumu nav izrādījis un ignorējot pašvaldības brīdinājumus.

«Jelgavas pilsētas pašvaldība ar Kasparu Kambalu par viņa īpašuma stāvokli Garozas ielā 3 ir centusies sazināties kopš 2009.gada. Kambalanav reaģējis uz vēstulēm, brīdinājumiem, maksājuma paziņojumiem un ierakstiem tviterī, kam pievienots vidi degradējošās ēkas foto,» skaidroja Klismeta.

Viņa informēja, ka par pilsētas saistošo noteikumu Par Jelgavas pilsētas teritorijas labiekārtošanu un inženierbūvju uzturēšanu neievērošanuKambalam ir piemēroti deviņi administratīvie sodi, bet no tiem pieci nav nomaksāti. Kā vidi degradējošai būvei tai tiek piemērots paaugstināts nekustamā īpašuma nodoklis 3% apmērā. NĪN parāds pašvaldībai par šo māju ir 1424 eiro.

Māja atrodas Brīvības bulvāra sākumā un tā patlaban nav apdzīvojama, informēja pašvaldības pārstāve.

Kā liecina izsoles paziņojums, izsole plānota 7.maijā plkst.11 zvērinātas tiesu izpildītājas Pārslas Bērziņas birojā Tukumā.

Kambalas nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala 1000 kvadrātmetru platībā un dzīvojamās ēkas 284 kvadrātmetru platībā. Īpašums atrodas Garozas ielā 3, Jelgavā. Tā novērtējums un izsoles sākumcena ir 20 400 eiro.

Visām personām, kurām uz nekustamo īpašumu ir tiesības, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpiesaka savas prasības tiesā līdz izsoles dienai.

Tiesu izpildītāja Pārsla Bērziņa skaidroja, ka ir informēta par to, ka uz šo īpašumu ir arī SEB bankas ķīlas hipotēka, bet īpašums tiek nodots izsolei pašvaldības piedziņas interesēs likumā paredzētajā kārtībā un SEB bankai ir jāpiesaka savas pretenzijas uz piedziņu.

Nekustamā īpašuma tirgus aktualitātes jeb kā “ārstēt” nozari 2014. gadā

01.04.2014

Kā kļūt par biznesa centra vai kinoteātra īpašnieku?

02.04.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā