Nekustamo īpašumu kompāniju vadītāji forumā ASV apspriež tirgus tendences

Vairāk nekā 300 vadītāju, līdzīpašnieku un brokeru no visas pasaules pulcējās Sotheby’s International Realty® Līderu forumā, kas aprīlī notika Floridā, ASV. Baltijas valstu reģionu Līderu forumā pārstāvēja Baltic Sotheby’s International Realty valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Vestards Rozenbergs.

Dinamiskā trīs dienu pasākumā nekustamo īpašumu eksperti apsprieda premium segmenta tirgus tendences pasaulē, salīdzināja attīstību atsevišķos reģionos un dalījās savstarpējā pieredzē.

Forumā tika atzīmēts, ka 2013.gads šajā tirgus segmentā ir bijis ļoti veiksmīgs - salīdzinājumā ar 2012.gadu darījumu skaits pieaudzis par 30%, tādējādi apliecinot to, ka atgūtas pozīcijas globālā mērogā un tirgus stabilizējies.

“Kā liecina Forumā prezentētā statistika, pašlaik lielākais turīgo indivīdu skaits dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs, otrajā vietā ir Eiropas valstu iedzīvotāji, trešajā – Āzijas. Taču pašlaik ir vērojama īpaši strauja Āzijas valstu reģiona izaugsme un speciālisti prognozē, ka 2017.gadā tiks apsteigtas Eiropas valstis, bet 2024.gadā tiks apsteigtas arī ASV turīgo indivīdu skaita ziņā. Tādējādi varam prognozēt vairākus gadus uz priekšu, kā mainīsies tendences, pieprasījumi šajā tirgū,” stāsta Līderu foruma dalībnieks, Baltijas nekustamo īpašumu tirgus eksperts Vestards Rozenbergs.

“Tāpat guvām apstiprinājumu tam, ka ieguldījums nekustamajā īpašumā ir joprojām viens no visdrošākajiem investīciju veidiem pasaulē, un šīs investīcijas arī turpmāk tiks ieguldītas stabilos un drošos reģionos. Jāatzīmē arī interesants fakts, kas raksturo atšķirīgo stratēģiju lēmumu pieņemšanā turīgo vīriešu un sieviešu vidū. Tā, sievietes nekustamajā īpašumā iegulda 21% no sava kopējā kapitāla, savukārt vīrieši – tikai 14,5 %. Kā liecina statistika, tipiskajās miljonāru ģimenēs pasaulē aug vidēji 2 bērni un ģimenes locekļiem pieder vismaz 2 īpašumi katram, savukārt miljardieri savā īpašumā tur vidēji 4 nekustamos īpašumus,” piebilst Vestards Rozenbergs.

Runājot par personīgajiem ieguvumiem un pieredzi, kas varētu noderēt ikdienas biznesā tepat Baltijas reģionā, Baltic Sotheby’s International Realty valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs atzīmē izteikto tendenci attīstīt arvien ciešāku savstarpējo sadarbību starp Sotheby’s birojiem dažādās valstīs, jo īpaši - Eiropas valstu biroju starpā. Prakse rāda, ka biznesu globalizācijas rezultātā ievērojami palielinās nepieciešamība ne tikai iegādāties, bet arī īrēt apartamentus, greznas mājas, plašas villas ģimenes dzīvei un atpūtai ilgākam laika periodam citās valstīs. Šādos gadījumos īpašas iespējas var piedāvāt un nodrošināt tieši šādas starptautiskas kompānijas kā Sotheby’s International Realty® biroji, kuri darbojas vairāk nekā 52 valstīs un kuru skaits sasniedz jau 700. „Konkrētā reģiona specifikas pārzināšana, valodas prasme un kompetence nodokļu un juridiskajos jautājumos, neapšaubāmi, dod ievērojamu pievienoto vērtību, ko mēs saviem klientiem varam nodrošināt, savstarpēji sadarbojoties pakalpojuma sniegšanā, ” atzīmē Vestards Rozenbergs.

„Vienlaikus Forumā ir iezīmētas jaunas idejas un ieceres, kā sekmīgāk un efektīvāk starptautiskā nekustamo īpašumu aģentūru tīkla ietvaros attīstīt sadarbību ar pasaulslaveno Sotheby’s izsoļu namu (Sotheby’s Auction House),” piebilst eksperts.

Labākie Jaunie projekti par īpašām cenām un papildus ieguvumiem! Vēl TIKAI 3 dienas!

28.04.2014

alt

Pārdos izsolē pašvaldībai piederošo vēsturisko noliktavas ēku rekonstruētajā Spīķeru kvartālā

29.04.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

4

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

5

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

6

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām