Jauns "DNB bankas" pakalpojums ļauj interesentiem operatīvi noskaidrot savu kredītspēju

DNB banka ieviesusi iespēju interesentiem noskaidrot, cik apjomīgu kredītu mājoklim, auto vai citam lielākam pirkumam iespējams saņemt.

DNB bankas mājaslapā ir pieejama vienkāršota pieteikuma forma, kas ļauj īsā laikā, neejot uz bankas filiāli, noskaidrot savu maksātspēju un potenciālu saņemt kredītu.

"Jaunais "DNB bankas" pakalpojums ļauj pārdomāti plānot savas finanšu iespējas un pieņemt izsvērtus lēmumus. Līdz šim Latvijas bankās, lai noskaidrotu savu maksātspēju un potenciālu saņemt kredītu, bija nepieciešams doties uz klātienes konsultāciju un ieguldīt nozīmīgus laika resursus, vai arī saņemt automātiski noteiktus aptuvenus maksātspējas aprēķinus internetā. Līdz ar "DNB bankas" pakalpojumu tagad savu maksātspēju ir iespējams ērti un viegli 24 stundu laikā noskaidrot vēl pirms konkrēta mājokļa meklēšanas, un šo aprēķinu veic profesionāls un zinošs bankas kredītspeciālists," paziņojumā medijiem norāda "DNB bankas" Klientu segmentu daļas projektu vadītājs Dzintars Līnis.

Pirmo pāris nedēļu laikā pieteikuma formu aizpildījuši vairāk nekā 900 cilvēki.

Lai saņemtu informāciju par savu maksātspēju, "DNB bankas" mājaslapā nepieciešams aizpildīt īsu pieteikuma formu ar vēlamo kredīta apjomu, savu algas apmēru pēc nodokļu nomaksas un citiem parametriem. Balstoties uz pieteikumā norādīto informāciju, banka darba dienās 24 stundu laikā sniedz atbildi par pašreizējā vai potenciālā klienta maksātspēju un citu nepieciešamo informāciju saistībā ar kredīta saņemšanu.

"DNB bankas" Klientu segmentu daļas projektu vadītājs Līnis norāda: ja iepriekšējos gados "DNB bankas" klientu interesē par sava mājokļa iegādi un hipotekārā kredīta saņemšanu bija vērojama zināma sezonalitāte ar augstāko interesi pavasarī un rudenī, tad šogad jau kopš gada sākuma klientu interese ir augsta. 2014.gada pirmajā ceturksnī "DNB bankas" jaunizsniegto hipotekāro kredītu apjoms ir par 11% augstāks nekā pagājušā gada pirmajos trīs mēnešos. Klientu interese arvien palielinās arī par patēriņa kredītiem un auto iegādi līzingā, kas liecina par klientu maksātspējas un kopējās ekonomiskās situācijas uzlabošanos.

DNB pieredze liecina, ka hipotekāro kredītu vidējais apmērs pašlaik ir 40 000 eiro, un ir vērojama interese gan par jaunajiem projektiem, gan sērijveida dzīvokļiem, gan arī privātmājām. Vērojama augsta interese arī par "DNB bankas" meitasuzņēmuma SIA "Salvus" piedāvātajiem dzīvokļiem atsevišķos jaunajos projektos, jo nekustamā īpašuma cenas joprojām ir salīdzinoši zemas un tikai sāk paaugstināties. Turklāt, iegādājoties īpašumu jaunajos projektos, klienti var saņemt arī hipotekāro kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem. Arvien lielāka interese ir arī par "DNB bankas" piedāvāto finanšu risinājumu "Īres vietā pirmā iemaksa", kas dod iespēju iegādāties mājokli arī tām ģimenēm, kam nav uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai.

Pārdos izsolē pašvaldībai piederošo vēsturisko noliktavas ēku rekonstruētajā Spīķeru kvartālā

29.04.2014

Atļauj būvēt multifunkcionālu kompleksu Rīgā, Strēlnieku ielā

29.04.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā