Eksperts: Pasaulē 2013.gads "premium" klases īpašumu tirgus segmentā bijis ļoti veiksmīgs

Pasaulē 2013.gads premium klases īpašumu tirgus segmentā bijis ļoti veiksmīgs - salīdzinājumā ar 2012.gadu darījumu skaits pieaudzis par 30%, tādējādi apliecinot to, ka atgūtas pozīcijas globālā mērogā un tirgus stabilizējies, norāda nekustamo īpašumu kompānijas Baltic Sotheby's International Realty valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs.

Eksperts piedalījās "Sotheby’s International Realty" līderu forumā ASV, kurā nekustamo īpašumu eksperti apsprieda "premium" segmenta tirgus tendences pasaulē, salīdzināja attīstību atsevišķos reģionos un dalījās savstarpējā pieredzē.

"Kā liecina forumā prezentētā statistika, pašlaik lielākais turīgo indivīdu skaits dzīvo ASV, otrajā vietā ir Eiropas valstu iedzīvotāji, trešajā - Āzijas. Taču pašlaik ir vērojama īpaši strauja Āzijas valstu reģiona izaugsme un speciālisti prognozē, ka turīgo indivīdu skaita ziņā 2017.gadā tiks apsteigtas Eiropas valstis, bet 2024.gadā - arī ASV. Tādējādi varam prognozēt vairākus gadus uz priekšu, kā mainīsies tendences, pieprasījumi šajā tirgū," skaidro Rozenbergs.

Viņš norādīja, ka ieguldījums nekustamajā īpašumā ir joprojām viens no visdrošākajiem investīciju veidiem pasaulē, un šīs investīcijas arī turpmāk tiks ieguldītas stabilos un drošos reģionos.

"Jāatzīmē arī interesants fakts, kas raksturo atšķirīgo stratēģiju lēmumu pieņemšanā turīgo vīriešu un sieviešu vidū. Sievietes nekustamajā īpašumā iegulda 21% no sava kopējā kapitāla, savukārt vīrieši - tikai 14,5%. Kā liecina statistika, tipiskajās miljonāru ģimenēs pasaulē aug vidēji divi bērni un ģimenes locekļiem pieder vismaz divi īpašumi katram, savukārt miljardieri savā īpašumā tur vidēji četrus nekustamos īpašumus," piebilst Rozenbergs.

Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām Rīgā!

06.05.2014

alt

Privatizācijas aģentūras saņemtie maksājumi par valsts īpašumiem sasniedz 10,39 miljonus eiro

07.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā