"YIT Celtniecība" sākusi jauna projekta būvniecību pieprasītajā Šampētera rajonā

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs “YIT Celtniecība” uzsācis jauna dzīvojamo māju projekta “Domino” attīstību pircēju pieprasītajā Šampētera rajonā, Stendes ielā 5. Jaunajā 51 dzīvokļu projektā uzņēmums ieguldīs vairāk nekā 3.3 milj. EUR un paredzēts, ka projekts ekspluatācijā tiks nodots 2015. gada sākumā. 

Šobrīd ir ielikti dzīvojamās mājas pamati un turpinās projekta pirmā stāva būvniecība.  Kopumā “Domino”, pateicoties savam arhitektoniskajam risinājumam, būs 4-5 stāvu dzīvojamā ēka, kurā atradīsies 51 dzīvoklis ar dzīvojamo platību no 37 m2 līdz 112 m2. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1 431 eur/m2. Jau šobrīd ir uzsākta dzīvokļu rezervācija, un “YIT Celtniecība” pircēju interesi raksturo kā augstu.

Informē Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: “Jāatzīst, ka projekts “Domino” ir pircēju ilgi gaidīts notikums, jo šobrīd tā ir vienīgā būvniecības stadijā esošā jaunā projekta dzīvojamā māja Šampēterī. Līdz šim visi īstenotie jauno māju projekti šajā rajonā, kas būvēti pirmskrīzes laikā, ir veiksmīgi realizēti un tajos pircējiem brīvi un pieejami dzīvokļi praktiski nav. Šampēteris vēsturiski ir viens no pircēju iecienītākajiem rajoniem gan attīstītās infrastruktūras, gan arī sava novietojuma dēļ, jo pavisam netālu atrodas skolas, bērnudārzi, pilsētas sabiedriskais transports, kā arī iepirkšanās un atpūtas centri.  Daudzi novērtē rajona tuvo atrašanos Rīgas centram, kā arī faktu, ka tam izdevies saglabāt savu unikālo, zaļo zonu.”

Arī projekts “Domino”, Stendes ielā 5 atrodas izteikti zaļā un klusā vietā, kas ir ērta vide dzīvošanai. Apkārt esošā teritorija tiks izgaismota un labiekārtota ar bērnu rotaļu laukumu. Līdzīgi kā citos projektos, arī šajā “YIT Celtniecība” piedāvās dzīvokļus ar pārdomātu plānojumu, funkcionāliem risinājumiem, kā arī nelieliem apsaimniekošanas izdevumiem. Liela vērība pievērsta ēkas energoefektivitātei, par ko liecina saņemtais ēkas energosertifikāts.

Turpina A. Božē: “Vērtējot kompānijas darbību nekustamo īpašumu jomā aizvadītajos gados, jāatzīst, ka viens no “YIT Celtniecības” veiksmes pamatiem ir praktisku un funkcionālu dzīvokļu piedāvājums vietās ar attīstītu infrastruktūru un zaļu vidi apkārt. Dzīvokļa plānošanā viens no svarīgākajiem kritērijiem ir optimāla un dzīvošanai ērta platība. Tas ir arī viens no principiem, kam sekojam, attīstot projektu “Domino”. Tas laiks, kad attīstītājs varēja radīt interesi par savu piedāvājumu, pateicoties milzīgām dzīvokļu platībām, ir pagājis. Pircēji ir guvuši krīzes mācības, tāpēc roku rokā ar funkcionalitāti, izdarot lēmumu par dzīvokļa pirkumu, iet arī dzīvokļa uzturēšanas izdevumu izvērtēšana. “YIT Celtniecība” ir gandarīta, ka šodienas pircējs ir zinošs un prasīgs, jo vērtē gan dzīvokļu būvniecības kvalitāti, gan ēkas energoefektivitāti, gan arī izdevumus par nama apsaimniekošanu un apkuri. Mūsu dzīvokļu piedāvājumam šie izvēles faktori noteikti sekmē pircēju interesi.”

 

Atvērto durvju diena daudzdzīvokļu projektā Siguldā, Strēlnieku ielā 86

08.05.2014

alt

Palielinājusies pircēju interese par lielākiem dzīvokļiem

08.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu