"YIT Celtniecība" sākusi jauna projekta būvniecību pieprasītajā Šampētera rajonā

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs “YIT Celtniecība” uzsācis jauna dzīvojamo māju projekta “Domino” attīstību pircēju pieprasītajā Šampētera rajonā, Stendes ielā 5. Jaunajā 51 dzīvokļu projektā uzņēmums ieguldīs vairāk nekā 3.3 milj. EUR un paredzēts, ka projekts ekspluatācijā tiks nodots 2015. gada sākumā. 

Šobrīd ir ielikti dzīvojamās mājas pamati un turpinās projekta pirmā stāva būvniecība.  Kopumā “Domino”, pateicoties savam arhitektoniskajam risinājumam, būs 4-5 stāvu dzīvojamā ēka, kurā atradīsies 51 dzīvoklis ar dzīvojamo platību no 37 m2 līdz 112 m2. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1 431 eur/m2. Jau šobrīd ir uzsākta dzīvokļu rezervācija, un “YIT Celtniecība” pircēju interesi raksturo kā augstu.

Informē Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: “Jāatzīst, ka projekts “Domino” ir pircēju ilgi gaidīts notikums, jo šobrīd tā ir vienīgā būvniecības stadijā esošā jaunā projekta dzīvojamā māja Šampēterī. Līdz šim visi īstenotie jauno māju projekti šajā rajonā, kas būvēti pirmskrīzes laikā, ir veiksmīgi realizēti un tajos pircējiem brīvi un pieejami dzīvokļi praktiski nav. Šampēteris vēsturiski ir viens no pircēju iecienītākajiem rajoniem gan attīstītās infrastruktūras, gan arī sava novietojuma dēļ, jo pavisam netālu atrodas skolas, bērnudārzi, pilsētas sabiedriskais transports, kā arī iepirkšanās un atpūtas centri.  Daudzi novērtē rajona tuvo atrašanos Rīgas centram, kā arī faktu, ka tam izdevies saglabāt savu unikālo, zaļo zonu.”

Arī projekts “Domino”, Stendes ielā 5 atrodas izteikti zaļā un klusā vietā, kas ir ērta vide dzīvošanai. Apkārt esošā teritorija tiks izgaismota un labiekārtota ar bērnu rotaļu laukumu. Līdzīgi kā citos projektos, arī šajā “YIT Celtniecība” piedāvās dzīvokļus ar pārdomātu plānojumu, funkcionāliem risinājumiem, kā arī nelieliem apsaimniekošanas izdevumiem. Liela vērība pievērsta ēkas energoefektivitātei, par ko liecina saņemtais ēkas energosertifikāts.

Turpina A. Božē: “Vērtējot kompānijas darbību nekustamo īpašumu jomā aizvadītajos gados, jāatzīst, ka viens no “YIT Celtniecības” veiksmes pamatiem ir praktisku un funkcionālu dzīvokļu piedāvājums vietās ar attīstītu infrastruktūru un zaļu vidi apkārt. Dzīvokļa plānošanā viens no svarīgākajiem kritērijiem ir optimāla un dzīvošanai ērta platība. Tas ir arī viens no principiem, kam sekojam, attīstot projektu “Domino”. Tas laiks, kad attīstītājs varēja radīt interesi par savu piedāvājumu, pateicoties milzīgām dzīvokļu platībām, ir pagājis. Pircēji ir guvuši krīzes mācības, tāpēc roku rokā ar funkcionalitāti, izdarot lēmumu par dzīvokļa pirkumu, iet arī dzīvokļa uzturēšanas izdevumu izvērtēšana. “YIT Celtniecība” ir gandarīta, ka šodienas pircējs ir zinošs un prasīgs, jo vērtē gan dzīvokļu būvniecības kvalitāti, gan ēkas energoefektivitāti, gan arī izdevumus par nama apsaimniekošanu un apkuri. Mūsu dzīvokļu piedāvājumam šie izvēles faktori noteikti sekmē pircēju interesi.”

 

Atvērto durvju diena daudzdzīvokļu projektā Siguldā, Strēlnieku ielā 86

08.05.2014

alt

Palielinājusies pircēju interese par lielākiem dzīvokļiem

08.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks