"YIT Celtniecība" aicina uz atvērto durvju dienu kvartālā „Biķerziedi”

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs “YIT Celtniecība” sestdien, 17. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00 aicina uz atvērto durvju dienu daudzdzīvokļu namu kompleksā „Biķerziedi” Teikā, Tālivalža ielā 21.

Atvērto durvju dienā ar devīzi „Lai zied!” visiem interesentiem būs iespēja iepazīsties ar „Biķerziedu” kompleksa četriem daudzdzīvokļu namiem, apskatīt īpaši izveidotu, labiekārtotu un mēbelētu divistabu demo dzīvokli, kā arī saņemt „YIT” pārdošanas speciālistu un banku pārstāvju konsultācijas par piemērotākā dzīvokļa iegādi. „YIT” speciālisti sniegs informāciju par kvartāla „Biķerziedi” ēku būvniecības risinājumiem, energoefektivitātes nodrošinājumu un sertifikātiem, kā arī atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar nama apsaimniekošanu u.c.

Informē Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs : „Teika ir viens no Rīgas zaļākajiem dzīvojamajiem rajoniem ar mierīgu, sakārtotu vidi un izcilu infrastruktūras pieejamību, ko īpaši novērtē ģimenes ar bērniem un zaļā dzīvesveida cienītāji. Pircēju interese par dzīvokļiem „Biķerziedu” namos ir nemainīgi augsta.  Šogad, noslēdzot projekta otro kārtu, ekspluatācijā nodoti divi nami Tālivalža ielā 21 un Tālivalža ielā 21A ar 85 dzīvokļiem. Aptuveni 70% no tiem šobrīd jau ir pārdoti. Lai pircējus iepazīstinātu ar jaunuzcelto ēku, piedāvātajiem dzīvokļiem un apkārtējo teritoriju, aicinām tos apskatīt klātienē!”

Kompleksa „Biķerziedi” atvērto durvju dienas apmeklētājiem bez maksas būs pieejamas interjera dizaineru konsultācijas mājokļa iekārtošanai, kā arī floristu padomi ziedu un piemērotāko telpaugu izvēlei. Viesi kopā ar profesionāliem floristiem varēs piedalīties „Biķerziedu” vides veidošanā un iestādīt ziedošu augu mājīgai dzīvošanai.

Projekta „Biķerziedi” būvniecība tika uzsākta 2011. gadā Bajāru, Tālivalža un Biķernieku ielas kvartālā, kur līdz 2015. gadam kopumā paredzēts izbūvēt sešas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas un tirdzniecības centru. Dzīvokļu pārdošana šobrīd notiek divās jaunuzceltajās mājās, Tālivalža 21 un Tālivalža 21A, un drīzumā tiks uzsākta arī projekta nākamā kārta, kurā paredzēta piecstāvu dzīvojamās ēkas ar 65 dzīvokļiem būvniecība. Savukāt projekta vēl vienā, noslēguma kārtā, tiks uzbūvēta dzīvojamā ēka kopā ar mūsdienīgu tirdzniecības centru „Biķerziedu” kvartāla un Teikas iedzīvotāju ērtībai.

Projektā „Ezerparka Nami” atvērto durvju dienu pasākums

14.05.2014

alt

"Swedbank": 26% Latvijas iedzīvotāju labprāt dzīvotu labākā mājoklī

14.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus