Alīses ielas nams – klasiska vērtība mūsdienīgam cilvēkam

Vēsturiskais mantojums

Alīses ielas nams ekspluatācijā tika nodots 1899.gadā. Tā arhitekts ir Edgars Voldemārs Frīzendorfs, kurš Rīgā projektējis aptuveni 25 ēkas, tajā skaitā pašreizējo Izglītības un zinātnes ministrijas ēku Rīgā, Vaļņu ielā 2. Alīses ielas nams celts racionāli vienkāršās, bet arhitektoniski izteiksmīgās stateniskā jūgendstila formās. Projekta laikā īpašums tiek renovēts atbilstoši mūsdienu prasībām, bet saglabājot tā vēsturisko vērtību, atjaunojot to visā tā kādreizējā godībā. Galvenās šī projekta priekšrocības ir īpašuma vēsturiskā vērtība, tā atrašanās vieta un renovācijas darbu augstā kvalitāte. Īstenojot projektu, tiek renovēta jūgendstila māja, kas ne tikai ļaus izbaudīt komfortablus dzīves apstākļus Jums un Jūsu ģimenei, bet arī izcels Āgenskalna apbūves romantisko skaistumu.

Projekta koncepcija

  Mājas fasāde un iekšpagalms tiek veidoti, saglabājot nama arhitektūrisko piederību, tādējādi uzsverot cieņu pret Rīgas vēsturi un arhitektūras attīstību. Projekta ietvaros tiek veikta ievērojama iekštelpu pārplānošana, kuru veicot tiek ņemtas vērā mūsdienu prasības pēc plašiem un plānojuma ziņā atvērtiem dzīvokļiem. Dzīvokļu platība, sākot no 28 m2 līdz 100 m2 lieliem dzīvokļiem, ir piemērota plašam potenciālo pircēju lokam. Iegādājoties dzīvokli, Jūs variet izvēlēties savām vēlmēm un iespējām atbilstošāko plānojumu, kuru izstrādāsim pēc Jūsu norādījumiem, kā arī to iekārtot pēc savas gaumes un stila izjūtas.

Kvalitāte un komforts

  Darbu kvalitāte atbilst augstākajām būvniecības prasībām un to gaitā tiek izmantoti tikai kvalitatīvākie būvniecības materiāli, lai arī pēc simts gadiem nama iedzīvotājiem dzīve būtu tikpat komfortabla kā īpašuma iegādāšanās brīdī. Nama iekšpagalmā tiek veidota zaļā zona ar bērnu rotaļu laukumu. Renovētā namā tiek pilnībā mainītas visas komunikācijas, kas nodrošinās efektīvu un ērtu to izmantošanu, kā arī katram dzīvoklim papildus tiek izbūvēti atsevišķi skaitītāji gan ūdenim, gan apkurei, lai ēkas iedzīvotāji maksātu tikai par to, ko paši patērējuši. Ēkas pagraba stāvam katram dzīvoklim tiek izbūvēta mantu glabātuve, kurā novietot velosipēdus, slēpes un citas lietas, kurām dzīvoklī parasti neatrodas vieta. Nama jumta stāva dzīvokļu logi, kas paveras uz iekšpagalmu, tiek veidoti no grīdas līdz pat griestiem, tādējādi dzīvokļus padarot maksimāli gaišus un mājīgus. Kāpņu telpās tiek atgriests to sākotnējais šarms, respektējot nama vēsturi, kā arī papildinot tās ar gleznām, mūziku, kas tās padara īpaši elegantas. Netiek aizmirsts arī par ikdienā tik ļoti nepieciešamajām autostāvvietām, kurām tiek izveidota speciāla, slēgta teritorija.

Atrašanās vieta

  Alīses ielas nams atrodas pašā Āgenskalna sirdī, starp Kristapa un Kalnciema ielu, kas ir tikai 5 minūšu braucienā no Rīgas centra.   Nama apkaimē ir viss nepieciešamais, lai nama iedzīvotājiem nodrošinātu ērtus dzīves apstākļus – bērnu dārzs, skola, veikali, sabiedriskā transporta pieturas u.c. Blakus nama atrodas   vēsturiskais ūdenstornis, Kalnciema kvartāls, dažādas biroju ēkas.

Āgenskalna vēsturiskās apbūves vērtības un vēsture, nama atrašanās vieta un arhitektūras risinājumi ir tas, kas veido Alīses ielas nama projekta unikalitāti.

Vairāk informācijas variet iegūt zvanot pa telefonu +371 2036 3369 vai nama mājaslapā – www.alisesiela.lv

Žurnāls "Ir" laidis klajā jaunu izdevumu "Ir Nams"

19.05.2014

alt

Projektā „Ezerparka Nami” atvērto durvju dienu pasākums

21.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām