„Latio namsaimnieks” apgrozījumu palielinājis par 53%; uzņēmuma plānos – citu tirgus dalībnieku iegāde

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmuma SIA „Latio namsaimnieks” apgrozījums 2013.gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaudzis par 53%, sasniedzot nepilnus 2,8 miljonus eiro. Ņemot vērā veiksmīgo darbības pieredzi, šogad „Latio namsaimnieks” plāno darbību paplašināt, iegādājoties citus tirgus dalībniekus.

„Latio namsaimnieka” gada darbības rezultāts ir peļņa 260 343 latu jeb 370 435 eiro apmērā. Apgrozījums 2013.gadā sasniedza 1,96 miljonus latu jeb nepilnus 2,8 miljonus eiro, liecina auditētie uzņēmuma finanšu rādītāji. Gadu iepriekš, 2012.gadā, uzņēmuma apgrozījums bija 1,24 miljoni latu, kas salīdzinājumā ar 2011.gada rezultātu veidoja kāpumu par 23%.

Pērn ievērojami pieaudzis klientu skaits daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sektorā, „Latio namsaimnieka” apsaimniekoto māju portfelim palielinoties par vairāk nekā 30%. „Iepriekšējos gados uzņemto straujo izaugsmes tempu esam saglabājuši, kā arī spējuši nodrošināt klientiem nepieciešamo finanšu stabilitāti attiecībās ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Arī lielāko daļu 2013.gada peļņas novirzīsim dzīvokļu īpašnieku parādu segšanai un uzkrājumu veidošanai, rūpējoties par pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktību mūsu uzņēmuma pārvaldītajām daudzdzīvokļu mājām,” skaidro „Latio namsaimnieka” valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus, uzņēmums 2013.gadā ir pabeidzis kārtējā daudzdzīvokļu nama siltināšanu, kā arī veicis vairāku projektu sagatavošanu un finansējuma piesaisti to realizācijai 2014.gadā. Tā kā valsts līdzfinansējuma pieejamība namu renovācijai ir ierobežota, uzņēmums pats ir izstrādājis piedāvājumu klientiem ēku tehniskā stāvokļa un energoefektivitātes uzlabošanai. 

„Ņemot vērā mūsu unikālo darbības pieredzi, kuras rezultātā ar katru gadu pieaug „Latio namsaimnieka” darbības rādītāji, pakalpojumu kvalitāte un finanšu stabilitāte, 2014.gadā plānojam turpināt paplašināt savu darbību, taču to īstenojot ne vien ar pārvaldīto īpašumu portfeļa palielināšanu, bet arī apsverot citu tirgus dalībnieku, tai skaitā arī pašvaldību kapitālsabiedrību, iegādi gan tiešā veidā, gan arī netiešā, – sedzot to saistības piegādātājiem un nodrošinot turpmāko darbību ar nepieciešamajām investīcijām,” uzsver A.Gontarevs.

TOP10 lielākie nekustamā īpašuma darījumi 19.05.2014 - 25.05.2014

26.05.2014

alt
alt

Uzsāk tirdzniecību daudzdzīvokļu projektā Brīvdabas nams!

26.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām