„Latio namsaimnieks” apgrozījumu palielinājis par 53%; uzņēmuma plānos – citu tirgus dalībnieku iegāde

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmuma SIA „Latio namsaimnieks” apgrozījums 2013.gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaudzis par 53%, sasniedzot nepilnus 2,8 miljonus eiro. Ņemot vērā veiksmīgo darbības pieredzi, šogad „Latio namsaimnieks” plāno darbību paplašināt, iegādājoties citus tirgus dalībniekus.

„Latio namsaimnieka” gada darbības rezultāts ir peļņa 260 343 latu jeb 370 435 eiro apmērā. Apgrozījums 2013.gadā sasniedza 1,96 miljonus latu jeb nepilnus 2,8 miljonus eiro, liecina auditētie uzņēmuma finanšu rādītāji. Gadu iepriekš, 2012.gadā, uzņēmuma apgrozījums bija 1,24 miljoni latu, kas salīdzinājumā ar 2011.gada rezultātu veidoja kāpumu par 23%.

Pērn ievērojami pieaudzis klientu skaits daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sektorā, „Latio namsaimnieka” apsaimniekoto māju portfelim palielinoties par vairāk nekā 30%. „Iepriekšējos gados uzņemto straujo izaugsmes tempu esam saglabājuši, kā arī spējuši nodrošināt klientiem nepieciešamo finanšu stabilitāti attiecībās ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Arī lielāko daļu 2013.gada peļņas novirzīsim dzīvokļu īpašnieku parādu segšanai un uzkrājumu veidošanai, rūpējoties par pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktību mūsu uzņēmuma pārvaldītajām daudzdzīvokļu mājām,” skaidro „Latio namsaimnieka” valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus, uzņēmums 2013.gadā ir pabeidzis kārtējā daudzdzīvokļu nama siltināšanu, kā arī veicis vairāku projektu sagatavošanu un finansējuma piesaisti to realizācijai 2014.gadā. Tā kā valsts līdzfinansējuma pieejamība namu renovācijai ir ierobežota, uzņēmums pats ir izstrādājis piedāvājumu klientiem ēku tehniskā stāvokļa un energoefektivitātes uzlabošanai. 

„Ņemot vērā mūsu unikālo darbības pieredzi, kuras rezultātā ar katru gadu pieaug „Latio namsaimnieka” darbības rādītāji, pakalpojumu kvalitāte un finanšu stabilitāte, 2014.gadā plānojam turpināt paplašināt savu darbību, taču to īstenojot ne vien ar pārvaldīto īpašumu portfeļa palielināšanu, bet arī apsverot citu tirgus dalībnieku, tai skaitā arī pašvaldību kapitālsabiedrību, iegādi gan tiešā veidā, gan arī netiešā, – sedzot to saistības piegādātājiem un nodrošinot turpmāko darbību ar nepieciešamajām investīcijām,” uzsver A.Gontarevs.

TOP10 lielākie nekustamā īpašuma darījumi 19.05.2014 - 25.05.2014

26.05.2014

alt
alt

Uzsāk tirdzniecību daudzdzīvokļu projektā Brīvdabas nams!

26.05.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks