Jūnija beigās izsolīs "Latvijas Krājbankas" īpašumus Ādažu novadā

Jūnija beigās paredzēts izsolīt vairākus likvidējamajai AS Latvijas Krājbanka piederošus nekustamos īpašumus Ādažu novadā, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Paredzēts izsolīt zemesgabalu ar kopējo platību 0,1914 hektāri un uz tā esošo zemesgrāmatā nereģistrēto dzīvojamās mājas jaunbūvi Ādažu novada Kadagā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 28 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Tāpat paredzēts izsolīt zemesgabalu ar kopējo platību 0,214 hektāri un uz tā esošo zemesgrāmatā nereģistrēto dzīvojamās mājas jaunbūvi Ādažu novada Kadagā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 15 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī nekustamo īpašumu lietu kopību, ko veido zemesgabals ar kopējo platību 0,1234 hektāri un uz tā esošā ekspluatācijā nenodota dzīvojamā māja Ādažu novada Kadagā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 40 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Tāpat paredzēts izsolīt nekustamo īpašumu lietu kopību, ko veido 66 zemesgabali Ādažu novada Kadagā, Cīruļu, Apogu un Dzilnu ielā. Nekustamā īpašuma lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 130 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena nav apliekama ar PVN.

Izsoles notiks 30.jūnijā no plkst.11 Ganību dambī 17A, Rīgā.

Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt "Latvijas Krājbankas" bankrotu. Bankrotu lūdza sākt tās administrators - revīzijas kompānija "KPMG Baltics" -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" administrators "KPMG Baltics" 2013.gadā atguvis līdzekļus gandrīz 67 miljonu eiro apmērā.

Pagājušajā gadā pārdoti "Latvijas Krājbankas" nekustamie īpašumi gandrīz piecu miljonu eiro apmērā, vēl arī no meitasuzņēmumu īpašumu pārdošanas atgūti aptuveni 4,5 miljoni eiro. Kopumā "Latvijas Krājbankai" un tās meitasuzņēmumiem piederēja nedaudz vairāk kā 500 nekustamie īpašumi, bet patlaban pārdota nepilna puse.

2013.gadā tika pārdoti pieci "Latvijas Krājbankas" kredītportfeļi, kuru kopējā vērtība mērāma vairākos desmitos miljonu eiro. Pagājušajā gadā tika atgūti arī kredīti vairāk nekā 57 miljonu eiro apmērā.

Samazinās Šleseru ģimenei piederošā Avadel pamatkapitālu

02.06.2014

alt

Aicinām uz atvērto durvju dienām Brīvdabas namā!

02.06.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām