Mājokļu pirkuma darījumu skaits Jūrmalā audzis par 6,5%

Šā gada pirmajos piecos mēnešos salīdzinājumā ar 2013.gada atbilstošo laika posmu mājokļu pirkuma darījumu skaits Jūrmalā audzis par 6,5%, tai skaitā darījumi ar dzīvokļiem palielinājušies par 3,3%, bet darījumi ar savrupmājām - par 15,3%, liecina "Latio" veiktā Zemesgrāmatas datu analīze.

Piecos mēnešos Jūrmalā notikuši vairāk nekā 440 mājokļu darījumi, no tiem vairāk nekā divas trešdaļas veidoja dzīvokļu darījumi.

Pieprasījumu pēc īpašumiem nodrošina kā vietējie, tā arī ārvalstu pircēji. Vietējo iedzīvotāju pieprasījums galvenokārt saistīts ar tipveida dzīvokļiem, arī otrreizējā tirgū esošiem jauno projektu dzīvokļiem, kā arī savrupmājām par cenu līdz 200 000 eiro.

Ārzemju pircēju lielākais pieprasījums jauno dzīvokļu segmentā ir pēc īpašumiem par cenu līdz 300 000 eiro. Šajā cenu kategorijā ārzemnieki vēlas iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari, savukārt dzīvokļus par cenu virs 300 000 eiro pārsvarā iegādājas ar pelēko apdari. Jūrmalai joprojām raksturīga tendence labāka plānojuma un novietojuma dzīvokļus rezervēt jau būvniecības stadijā.

Saskaņā ar "Latio" apkopoto informāciju Jūrmalā tuvāko divu gadu laikā ekspluatācijā tiks nodoti vairāk nekā 20 jaunu dzīvokļu ēku un rindu māju projekti, turklāt tiek uzsākta vēl vairāku jaunu dzīvojamo ēku būvniecība. Pēc "Latio" aplēsēm, piedāvājumu Jūrmalā tuvāko divu gadu laikā varētu papildināt 350 līdz 400 jauni dzīvokļi.

Savrupmāju segmentā ārzemnieki lielākoties interesējas par mājām platībā līdz 300 kvadrātmetriem, ar teritoriju līdz 2000 kvadrātmetriem un par cenu līdz 500 000 eiro.

Nekustamo īpašumu pārdevēji savu īpašumu vērtību nosaka neadekvāti un emocionāli

10.06.2014

alt

Aicinām apmeklēt atvērto durvju dienu projektā “Liepu nams”

11.06.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā