YIT Celtniecība svin nama „Midtown Apartments” spāru svētkus

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA YIT Celtniecība svin spāru svētkus daudzdzīvokļu namam Midtown Apartments Rīgas vēsturiskajā centrā, Hospitāļu ielā 39.  Jaunbūvēto namu plānots atklāt 2014. gada nogalē, projektā ieguldot investīcijas 4 132 000 eiro apmērā.

„Midtown Apartments” būs sešu stāvu daudzdzīvokļu ēka ar 67 labiekārtotiem vienas līdz četru istabu dzīvokļiem 35 – 99 m2 platībā. Jaunuzceltie dzīvokļi nākamajiem īpašniekiem tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, tajā skaitā arī ar parketu, koka logiem, kvalitatīvu santehniku un modernu, Skandināvu dizaina interjeru. Katrā dzīvoklī plānots franču balkons vai balkons, bet augšējā stāva iemītniekiem – jumta terase ar skatu uz pilsētu. Dzīvokļu cenas „Midtown Apartments” projektā ir, sākot no1 906 eiro/m2.

Šobrīd ir rezervēti 11% dzīvokļu un „YIT Celtniecība” speciālisti prognozē, ka, ņemot vērā klientu interesi un pieprasījumu, līdz ar projekta pabeigšanu lielākā daļa dzīvokļu būs aizņemti.

Andris Božē, „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs norāda : „Šobrīd nekustamā īpašuma tirgū vērojama jauna tendence – pieprasījums pēc kvalitatīviem, vidēja izmēra dzīvokļiem jaunajos projektos pilsētas vēsturiskajā centrā pārsniedz piedāvājumu. „Midtown Apartments” ir aktīviem rīdziniekiem ideāli piemērota dzīvesvieta pilsētas centrā, kvartālā starp Kareivju, Hospitāļu un Ierēdņu ielām. Tas ir unikāls projekts, kurā apvienota mūsdienu prasībām atbilstoša mājokļa kvalitāte, vienlaikus pielāgojot to rajona vēsturiskajai aurai. Tā ir dzīvesvieta pilsētniekiem, kuri novērtē infrastruktūras pieejamību un ērto atrašanās vietu pilsētas biznesa centra, skolu, kultūras iestāžu un radošā Miera ielas kvartāla tuvumā.”

„Midtown Apartments” iedzīvotājiem tiks nodrošināta kvalitatīva un sakārtota infrastruktūra, plašas kāpņu telpas un lifts, apsardzes un drošības sistēma, virszemes un pazemes autostāvvietas, bērnu rotaļu laukums un pagalma zaļā zona, nama apkārtnē saglabājot senos un vērtīgos kokus.

Tāpat arī iedzīvotājiem būs pieejama pilna servisa nama apsaimniekošana un zemi maksājumi par enerģiju – atbilstoši „YIT Celtniecība” būvniecības kvalitātes standartiem, „Midtown Apartments” ēka pēc nodošanas saņems energoefektivitātes sertifikātu.  Nama iedzīvotāju ērtībai un energoresursu taupībai ēka tiks aprīkota ar automātisku sistēmu, kas ļaus uzskaitīt un regulēt apkuri, un darīt to arī attālināti.

Par SIA ”YIT Celtniecība”

SIA "YIT Celtniecība" ir Somijas korporācijas meitas uzņēmums Latvijā, kas nodrošina nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmums mērķtiecīgi turpina investēt Baltijas tirgū un jaunu daudzdzīvokļu ēku projektu attīstībā Latvijā, kļūstot par vienu no vadošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Latvijā. ''YIT Celtniecība'' ietilpst ''YIT'' grupā, kuras galvenās tirgus zonas ir Ziemeļvalstis, Baltijas valstis, Centrāleiropa un Krievija. 2012. gadā "YIT" grupai apritēja 100 gadi, kopš uzņēmuma izveides Somijā. 

Izraēlas pilsoņu Koškarova un Sandera īpašumā esošo namu dzīvokļu īrnieki satraukti par bandītismu namu apsaimniekošanā

17.06.2014

Mudina būvniekus apsvērt atgriešanos pie silikāta ķieģeļiem

18.06.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

6

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

City24 redaktora izvēle

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas