Latio aicina ekskursijā pa Rīgas jaunajiem mājokļiem

Lai ļautu klātienē iepazīties ar pašreiz tirgus piedāvājumā esošajiem mājokļiem jaunajos projektos, nekustamā īpašuma uzņēmums „Latio” rīko ekskursiju, piedāvājot ikvienam interesentam iespēju apmeklēt mājokļus Rīgā, Daugavas labajā un Daugavas kreisajā krastā. Ekskursijas dalībnieki varēs klātienē aplūkot jaunās dzīvojamās mājas, kā arī saņemt „Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi.

„Jauno dzīvokļu piedāvājums Rīgā kļūst arvien plašāks. Pakāpeniski pieaug arī pircēju interese par jauno mājokļu iegādi, taču ne vienmēr ir pieejama pietiekami izsmeļoša informācija par attīstītāju būvētajiem projektiem. Tāpat izveidojies priekšstats, ka visi jaunie mājokļi ir dārgi, tādēļ daudzi cilvēki, kas vēlas uzlabot savus dzīves apstākļus, bieži vien aprobežojas ar piemērota īpašuma meklējumiem vien sērijveida dzīvokļu segmentā. Lai šo stereotipu mainītu un parādītu jauno mājokļu daudzveidīgo piedāvājumu, aicinām ikvienu interesentu piedalīties ekskursijā un iepazīties ar dažādām prasībām atbilstošiem jauno dzīvokļu projektiem, to būvniecības kvalitāti un iegādes iespējām,” uzsver „Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Dalībnieku ērtībai ekskursijā iekļautie projekti sadalīti divās daļās pēc to atrašanās vietas Daugavas labajā vai kreisajā krastā. Labā krasta projektus būs iespējams apmeklēt 9. un 17. jūlijā, kreisā krasta projektus – 10. un 16. jūlijā. Ekskursiju sākums plkst. 18.10, izbraucot ar autobusu no „Latio” centrālā biroja K.Valdemāra ielā 8.

Ekskursijas maršrutā iekļauti tādi Daugavas labajā krastā esošie projekti kā „Albatros Residence”, „Midtown Apartments”, „Ezerparka nami”, „Jaunā Teika”, „Biķerziedi”, kā arī kreisajā krastā esošie projekti „Alīses iela”, „Dammes liepas”, „Solitūdes parks”, „Panorama Plaza”, „River Park”.

Ekskursijas dalībnieki saņems „Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi, kā arī citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Tāpat ekskursijā piedalīsies „Swedbank” speciālists, kurš konsultēs par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām.

„Uzlabojoties ekonomiskajai videi, arī interese par jaunu mājokli un hipotekāro kredītu risinājumiem pieaug. Doties ekskursijā pa vairākiem īpašumiem ir labs veids, kā izvērtēt un pieņemt pārdomātu lēmumu, jo šādi ir iespēja gan salīdzināt dažādus mājokļus un izvēlēties sev atbilstošāko, gan uzklausīt eksperta viedokli par to, kā aizņemties gudri un atbildīgi,” norāda „Swedbank” Privātpersonu finansēšanas lēmumu centra vadītājs Baltijā Ainars Balcers.

Ekskursijai var pieteikties „Latio” mājas lapas sadaļā „Ekskursija” http://www.latio.lv/lv/ekskursija/

Iespējamas spekulācijas lauksaimniecības zemju izīrēšanā

07.07.2014

Trīs vēsturisku noliktavu graustus Vecrīgā sāk pārbūvēt par dzīvojamajiem namiem

08.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks