Vietējo pircēju interese par Jaunajiem projektiem sarūk

„Rīgas jauno projektu cenas 2014. gadā  pieaugušas par 5,1 %  un šobrīd tās sasniegušas vidēji 1360 eiro/m2. Cenu kāpums ir izraisījis vietējo pircēju intereses samazināšanos. Tiek novērots, ka vietēji pircēji pērk mājokļus līdz 100 000 EUR vai virs 200 000 EUR – tās parasti ir mājas Pierīgā. Segments no 150 000 – 200 000 EUR ir un līdz 1.septembrim būs nerezidentu segments. Šī gada pirmajā pusgadā nerezidentu pieteikumu skaits TUA atļauju iegūšanai ir palielinājies par 43% un līdz Imigrācijas likuma grozījumiem turpinās pieaugt. Tendence liecina, ka investori aktīvi iegādājas dzīvokļus ne tikai sev, bet arī saviem radiniekiem”, skaidro kompānijas BALSTS valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš.   

2014. gada jūnijā Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu kāpums 0,19 – 1,63% robežās konstatēts lielākajā daļā Rīgas mikrorajonu, centrā un jaunajos projektos. Cenu kritums nav novērojams.  BALSTS indekss pieaudzis par vienu punktu un sasniedzis 142 punktus. 

Labas biroju telpas Rīgas pieprasītākajās vietās kļūst aizvien mazāk. Ja nomniekiem beidzas nomas līgums, viņi izvēlas palikt tajā pašā vietā, lai arī jaunajos līgumos nomas maksa ir nedaudz pieaugusi. Galvenais apstāklis, kas motivē pārcelties uz citu vietu, ir uzņēmuma paplašināšanās. 

Šobrīd Biroju telpas Rīgas A klases kompleksos nomniekiem tiek piedāvātas par 12-16 EUR/m2 mēnesī. Prestižākajās ēkās biroju noma sniedzas pāri 16-19 EUR/m2 mēnesī. Tiem, kuri vēlas savu biroju izvietot B klases birojā, jāorientējas uz cenu 7-12 EUR/m2. Iepriekš minētās nomas likmes norādītas bez apkalpošanas maksas. Rīgas biroju tirgū vispieprasītākās ir platības, kuras nav lielākas par 200m2. 

Būve: Redz risinājumu aplokšņu izskaušanai

08.07.2014

Rīgas dome nolemj pārdot zemi Lucavsalā

09.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu