Liela interese par “Latio” rīkotajām jauno mājokļu ekskursijām

Iespēja klātienē iepazīties ar vairākiem jaunajiem dzīvokļu namiem un saņemt speciālistu konsultācijas par piemērota īpašuma izvēli guvusi lielu atsaucību – nekustamā īpašuma uzņēmuma “Latio” rīkotajām ekskursijām pa Rīgas jauno mājokļu projektiem pieteikušies ap 100 interesentu. Trešdien, 9.jūlijā, notika pirmā no četrām jūlijā plānotajām ekskursijām.

Pirmās ekskursijas dalībnieki atzinīgi novērtēja to, ka vienā braucienā iespējams apmeklēt vairākus jaunos projektus, salīdzināt tos un gūt vispusīgu priekšstatu par mājokļiem, to būvniecības kvalitāti un ekspluatācijas niansēm.

“Ekskursijas dalībnieki atklāja, ka pasākums palīdzējis ieraudzīt tādus jauno mājokļu aspektus un uzdot tādus jautājumus, par kuriem projekta individuāla apmeklējuma laikā, iespējams, pat neiedomātos. Mēs kā nekustamā īpašuma speciālisti šādu ekskursiju laikā starp mājokļu pircējiem un attīstītājiem esam kā tulki, kas veido abpusēji vērtīgu dialogu. Par ļoti noderīgu ekskursijas dalībnieki atzina iespēju no “Latio” speciālistiem par katru projektu saņemt detalizētu informāciju, kas iegūta padziļinātā izpētē un tiešā sadarbībā ar attīstītāju,” uzsver “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Arī attīstītāji pozitīvi vērtē šādas ekskursijas, jo saredz iespēju uzrunāt un iepazīstināt ar projektu ieinteresētu un motivētu potenciālo klientu loku. E.Segleniece atklāj, ka “Latio” jau vērsušies vairāki attīstītāji, kas savus projektus vēlas iekļaut nākamajās ekskursijās.

“Lai gan saskaņā ar oficiālajiem datiem iedzīvotāju maksātspēja nav nozīmīgi palielinājusies, vietējo pircēju intereses pieaugums par jaunajiem mājokļiem šogad kļuvis arvien jūtamāks. Šo tendenci apstiprina “Latio” šā gada sākumā rīkotie un labi apmeklētie vairāku dzīvojamo projektu atvērto durvju dienu pasākumi, kā arī lielais pieteikumu skaits ekskursijām pa Rīgas jaunajiem mājokļiem. Zīmīgi, ka liela daļa no potenciālajiem jauno mājokļu pircējiem ir jaunās ģimenes – pirmajā ekskursijā aptuveni puse dalībnieku piederēja šai kategorijai,” stāsta E.Segleniece.

Lai ļautu klātienē iepazīties ar pašreiz tirgus piedāvājumā esošajiem mājokļiem jaunajos projektos, „Latio” 9., 10., 16. un 17.jūlijā rīko ekskursijas, piedāvājot ikvienam interesentam iespēju apmeklēt mājokļus Rīgā, Daugavas labajā un Daugavas kreisajā krastā. Ekskursijas dalībnieki var klātienē aplūkot jaunās dzīvojamās mājas, kā arī saņemt „Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi, kā arī citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Tāpat ekskursijā piedalās „Swedbank” speciālists, kurš konsultē par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām.

Ekskursijas maršrutā iekļauti tādi Daugavas labajā krastā esošie projekti kā „Albatros Residence”, „Midtown Apartments”, „Ezerparka nami”, „Jaunā Teika”, „Biķerziedi”, kā arī kreisajā krastā esošie projekti „Alīses iela”, „Dammes liepas”, „Solitūdes parks”, „Panorama Plaza”, „River Park”.

Ekskursijai var pieteikties „Latio” mājas lapas sadaļā „Ekskursija” http://www.latio.lv/lv/ekskursija/

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija: Bez valstiskas regulēšanas būs grūti sakārtot nekustamā īpašuma tirgu

10.07.2014

Lidostas pasažieru termināli par 15,9 miljoniem eiro paplašinās "Skonto būve"

11.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts