Nodota ekspluatācijā dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” ēka Pārdaugavā

Ekspluatācijā nodota dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” pirmā ēka Pārdaugavā, Jāņa Endzelīna ielā 32. Rīgas pilsētas būvinspekcijas priekšnieks Jānis Palamarčuks attiecīgu aktu (kods 14 02439 0010095) apstiprinājis šā gada 17.jūlijā.

Dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” piecu stāvu mājā ir 40 pilnībā pabeigti dzīvokļi ar balkoniem, lodžijām un terasēm, un projektā izmantoti tikai augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli. Katra dzīvokļa plānojums nodrošina maksimālu mājokļa funkcionalitāti un ergonomiskumu, turklāt ēkas veiksmīgā novietojuma dēļ visos mājokļos iespīd gan rīta, gan vakara saule.

“Projektā savu mājokli atradīs cilvēki, kuriem svarīgi izvēles kritēriji ir gan augsta būvniecības, apdares un plānojuma kvalitāte, gan arī pieejama cena. Ēkas priekšrocība ir tās atrašanās zaļā un klusā Pārdaugavas daļā ar sakārtotu apkārtējo infrastruktūru un ērtu sabiedriskā transporta satiksmi. Tuvējā apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, bērnudārzi, veikali, sporta centri un aktīvās atpūtas vietas. Līdz Rīgas centram un kūrortpilsētai Jūrmalai ir tikai aptuveni 15 minūšu brauciens ar automašīnu vai vilcienu,” uzsver „Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platība ir no 46,4 līdz 95,5 kvadrātmetriem. Dzīvokļos ir „Grohe” un „Gustavsberg” sanitārtehnika, „PAA” vannas, apsildāmas grīdas vannas istabās, „Boen” koka grīdu segumi, siltuma un ūdens skaitītāji. Ēkai ir individuāla gāzes apkure, efektīva ventilācijas sistēma ar gaisa un tvaika nosūcēju katrā mājoklī un garāžā.

Ēkas energoefektivitāte pārsniedz atbilstošā ēkas tipa vidējo rādītāju, tādējādi iedzīvotājiem tiks nodrošināts zems izmaksu līmenis. Ēkas pagaidu energosertifikāts, kuru izsniedzis neatkarīgais eksperts Viktors Kitajevs, apliecina, ka projekta “Solitūdes parks” pirmās ēkas energoefektivitāte atbilst D klases rādītājam un enerģijas patēriņš apkurei ir 56,70 kWh/m² gadā.

Iedzīvotāju ērtībām ēkas pagrabstāvā izvietotas mantu novietnes katram dzīvoklim, kā arī 13 pazemes garāžas. Ēkā ir moderns panorāmas lifts. Pie mājas izveidots atpūtas parks un spēļu laukums, apzaļumota un labiekārtota teritorija, ierīkotas 76 piemājas autostāvvietas. Projekta plānojums nodrošina visas ērtības cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iegādājoties dzīvokli dzīvojamajā projektā “Solitūdes parks”, pircēja īpašumā nonāk arī zemes domājamās daļas.

Projekta „Solitūdes parks” īpašnieks ir viens no Igaunijas lielākajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem AS „Maru Ehitus”. Ēkas projekta autori ir arhitektu birojs SIA „DEPO projekts”, bet ģenerālbūvnieks – SIA „MK Holding”. Īpašnieka kopējās investīcijas šajā projektā sasniedz trīs miljonus eiro.

“Pircēju interese kopš dzīvokļu rezervācijas sākuma 2013.gada novembrī apliecina vietējo iedzīvotāju augošo aktivitāti un pieprasījumu pēc jauniem dzīvokļiem, kā arī mūsu projekta priekšrocības – augstu kvalitāti un labu atrašanās vietu. Veiksmīgi pārdošanas rezultāti veicinās projekta nākamās kārtas realizāciju – vēl divu māju būvniecību kopskaitā ar 100 kvalitatīviem dzīvokļiem. Tiks paplašināta un labiekārtota teritorija, īstenojot parka ideju.” saka „Maru Ehitus” valdes loceklis Andress Kaurs (Andres Kaur).

Ekskluzīvas projekta dzīvokļu pārdošanas tiesības piešķirtas nekustamā īpašuma uzņēmumam „Latio”. Ēku apsaimnieko nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums “Latio namsaimnieks”.

 

Plašāka informācija par projektu „Solitūdes parks” pieejama http://www.solitudesparks.lv/lv vai http://www.latio.lv/lv/jaunie-majokli/apartments-686

Saistībā ar VID pāreju uz jauno ēku nedaudz palielinājies neiznomāto telpu īpatsvars

21.07.2014

Divām trešdaļām Latvijas iedzīvotāju ir neitrāla attieksme pret potenciālu kaimiņu – ārvalstnieku

22.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā