Lielās iedzīvotāju intereses dēļ “Latio” plāno turpināt jauno mājokļu ekskursijas, papildinot tās ar jauniem maršrutiem un projektu tipiem

Pateicoties potenciālo pircēju lielajai atsaucībai, nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” plāno turpināt ekskursijas uz Rīgas jauno mājokļu projektiem, dažādojot izbraukumu maršrutus un papildinot tos ar vairākiem citiem jauno mājokļu tipiem. Tā kā pieteikumu skaits jūlija ekskursijām pārsniedzis iepriekš plānoto, 23.jūlijā tiek rīkota papildu ekskursija uz Rīgas jaunajām dzīvokļu ēkām Daugavas labajā krastā.

“Jau notikušās ekskursijas apliecināja, ka potenciālajiem pircējiem ir liela vēlme iegūt pēc iespējas vairāk informācijas par katru no mājokļu projektiem, lai pirms izvēles izdarīšanas un lēmuma pieņemšanas varētu izvērtēt visus plusus un mīnusus. Mūsu piedāvātais ekskursiju formāts ļauj šādu salīdzināšanu veikt klātienē vienā vai vairākos braucienos. Ekskursijas arī lieliski papildina “Latio” jaunās mājas lapas piedāvātās iespējas, kas pircējiem ļauj saņemt padziļinātu priekšstatu par jaunajiem projektiem, ietverot detalizētu informāciju par mājokļu atrašanās vietu, plānojumu, ērtībām, būvniecību un tās kvalitāti, izmantotajiem materiāliem, energoefektivitātes rādītājiem, uzturēšanu un apsaimniekošanu, cenām,” skaidro “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Lai ļautu klātienē iepazīties ar pašreiz tirgus piedāvājumā esošajiem mājokļiem jaunajos projektos, „Latio” 9., 10., 16. un 17.jūlijā rīkoja ekskursijas, piedāvājot ikvienam interesentam iespēju apmeklēt jaunās dzīvokļu ēkas Rīgā, Daugavas labajā un Daugavas kreisajā krastā. Ekskursiju dalībnieki varēja klātienē aplūkot jaunās dzīvojamās mājas, kā arī saņemt „Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi, kā arī citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Tāpat ekskursijās piedalījās „Swedbank” speciālists, kurš konsultēja par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām. Pirmajām četrām ekskursijām bija pieteikušies ap 100 interesentu.

Vērtējot pircēju interesi par dažādiem projektu aspektiem, E.Segleniece norāda, ka, viens no svarīgākajiem ir ekspluatācijas izdevumi – apsaimniekošanas, siltuma apgādes izmaksas. Nozīmīga ir ēkas būvkonstrukciju drošība – vai ēkas būvniecība krīzes laikā nav bijusi “iesaldēta”, vai ēkā nav pamanāmas plaisas. Būtisks ir racionāls mājokļu plānojums. Svarīgs aspekts ir zemes un dzīvokļu īpašumtiesības – vai projekts ir sadalīts dzīvokļu īpašumos, vai zeme nonāk pircēja īpašumā, vai arī tā tiek nomāta. Tāpat ļoti būtiska ir arī atrašanās vieta un infrastruktūra, sakārtota apkārtējā vide. Neatsverama projekta priekšrocība ir mantu novietnes un pietiekams auto stāvvietu skaits.

Tā kā saņemta liela pircēju atsaucība, “Latio” plāno ekskursijas turpināt, turklāt, ņemot vērā dalībnieku ierosinājumus, ekskursiju maršruti varētu tikt papildināti arī ar vairākiem citiem jauno mājokļu tipiem, piemēram, Rīgas centra rekonstruētajām vai jaunajām dzīvokļu mājām, dzīvokļu mājām Pierīgā, savrupmāju ciematiem, rindu mājām un apbūves zemes gabaliem. Tāpat tiek paredzēta iespēja rīkot ekskursijas mazākās – 5–10 dalībnieku – grupās un individuāli.

Pozitīvi ekskursijas novērtējuši arī projektu attīstītāji, jo saredz iespēju uzrunāt un iepazīstināt ar projektiem ieinteresētu un motivētu potenciālo klientu loku. “Latio” vērsušies vairāki attīstītāji, kas savus projektus vēlas iekļaut nākamajās ekskursijās, atklāj E.Segleniece.

Jūlijā notikušo ekskursiju maršrutā bija iekļauti tādi Daugavas labajā krastā esošie projekti kā „Albatros Residence”, „Midtown Apartments”, „Ezerparka nami”, „Jaunā Teika”, „Biķerziedi”, kā arī kreisajā krastā esošie projekti „Alīses iela”, „Dammes liepas”, „Solitūdes parks”, „Panorama Plaza”, „River Park”.

23.jūlija ekskursijai var pieteikties „Latio” mājas lapas sadaļā „Ekskursija” http://www.latio.lv/lv/ekskursija/

 

 

Biķernieku kompleksās sporta bāzes sacīkšu trasi par 1,22 miljoniem eiro rekonstruēs "Binders"

22.07.2014

Jaunie projekti Jūrmalā – krējuma pods

23.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"