Sotheby’s International Realty aptauja parāda - turīgais sabiedrības slānis vislabprātāk izvēlas mājas krastmalā, mājas ar vēsturisku vērtību un gudrās mājas

Turīgo amerikāņu vēlmes par savu sapņu māju var apkopot vienā vienkāršā īpašumu tipā - pašu dizainēts „dzīvesstila īpašums” upes vai ezera krastā ar garāžu mašīnu kolekcijai. Tā ziņo nekustamā īpašuma aģentūra Baltic Sotheby’s International Realty, balstoties uz maijā publicēto Sotheby’s International Realty® Luksusa Dzīvesveida ziņojumu.

Vēl Sotheby’s International Realty Affiliates LLC pētījumā noskaidrots, ka turīgie briti augstu vērtē mājas ar vēsturisku vērtību, ķīnieši vēlas telpas savu mākslas kolekciju izstādīšanai, bet brazīļi lolo vēlmi dzīvot “gudrajā” mājā jeb tehnoloģiski modernizētā mājā. Aptauja noskaidroja, ka pircēji no dažādām valstīm veic līdzīgus lēmumus, balstoties dzīvesveida un ģimenes vajadzībām, paturot prātā arī ieguldījuma nākotnes vērtību.

Sotheby’s International Realty savu īpašumu starpā spēja identificēja vairākas mājas, kuras atbilst aptaujā minētajiem kritērijiem, tādēļ turīgie pircēji var justies droši – ja vien viņi šādu māju var atļauties,  savus sapņus ir iespējams pārvērst realitātē. Piemēram, māja krastmalā, ASV, Water Mill, N.Y., ar garāžu trim automašīnām, dzīvoklis Temzas krastā, Anglijā, kurš būvēts 1894.gadā, ”gudrā” māja Arizonā, ASV un  māja Hongkongā ar vietu mākslas kolekcijai.

“Sotheby’s International Realty® Luksusa Dzīvesveida ziņojums” aptaujāja turīgus patērētājus Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Brazīlijā un Ķīnā, kuriem ir vismaz miljons dolāru brīvo līdzekļu, un noskaidroja, ka lielākā daļa no viņiem plāno tuvāko piecu gadu laikā iegādāties "dzīvesstila" īpašumu un izvēlētos to kā savu primāro dzīvesvietu. Domājot par nākošo pirkumu, populārākā izvēle ir īpašums pie ūdens. Paralēli Luksusa dzīvesveida pētījumam tika skatīta arī dzīvesstila kritēriju meklēšana mājaslapā sothebysrealty.com, kas parādīja, ka “pie ūdens” ir visbiežāk meklētais dzīvesstila atslēgvārds, kuru 2013.gadā meklējuši 42 procenti mājaslapas apmeklētāju. 

Lielākā daļa turīgo patērētāju Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Brazīlijā un Ķīnā izrādīja vēlmi iegādāties "dzimtas mājas", kas ir īpašums, kuru plānots atstāt ģimenē vai dāvināt bērniem – visvairāk Ķīnā  (93 procenti) un Brazīlijā (92 procenti). Sotheby’s International Realty tīkla biedru aptauja atklāja, ka vairāk kā puse no klientiem tērē vai plāno tērēt no viena līdz trīs miljoniem par "dzimtas mājām".

Papildus tam Sotheby’s International Realty® Luksusa Dzīvesveida pētījums atklāja, ka ieguldījums ar nodomu īpašumu nākotnē pārdot ir viens no galvenajiem motivatoriem, iegādājoties īpašumu. Salīdzinot ar situāciju  pirms pieciem gadiem, lielākā daļa pārtikušo patērētāju ir daudz pārliecinātāki par savas valsts nekustamo īpašumu tirgu un tic, ka tas šobrīd piedāvā labāko nekustamā īpašuma vērtību.

“Pagājušajā gadā mēs novērojām, ka ekskluzīvo īpašumu sektors virzīja vispārējo tirgus atveseļošanos. Pētījums par patērētājiem, kam ir daudz brīvo līdzekļu, palīdz labāk izprast tirgus šī tendences” komentēja Filips Vaits, Sotheby’s International Realty Affiliates LLC prezidents un CEO. “Mūsu iegūtie rezultāti apstiprināja to, ko mēs jau zinājām par šo patērētāju motivāciju un vēlmēm - viņi meklē mājas, kas apmierina viņu dažādo dzīvesveidu vajadzības un kas ir piemērotas viņu vislielākajai vērtībai – ģimenei. Šie patērētāji arī zina, cik svarīgu lomu nekustamais īpašums spēlē bagātības vairošanā un viņi sagaida peļnu no saviem ieguldījumiem. Pārliecība par viņiem piederošā īpašuma vērtības pieaugumu nākotnē apliecina ekskluzīvo īpašumu tirgus veselību.”

Baltic Sotheby’s International Realty no 2010.gada aktīvi un sekmīgi darbojas nekustamo īpašumu tirgū Baltijas valstīs. Kompānija ir starptautiskā tīkla Sotheby’s International Realty dalībniece. Baltic Sotheby’s International Realty piedāvā lielisku nekustamā īpašuma izvēli visā pasaulē, augsta līmeņa apkalpošanu, individuālu pieeju katram klientam, starptautiskās datu bāzes un efektīvus pārdošanas rīkus. Baltic Sotheby’s International Realty ir biroji Rīgā, Jūrmalā, Tallinā un Viļņā. 

Sotheby’s International Realty tīklā, kas atrodas 54 valstīs un teritorijās visā pasaulē, pašlaik ir vairāk nekā 15000 neatkarīgu tirdzniecības partneru, kuri darbojas aptuveni 700 birojos. Sotheby’s International Realty īpašumi tiek pārdoti sothebysrealty.com globālajā mājas lapā. Papildus iespējai tikt ieteiktam un  plašajai redzamībai, ko nodrošina šis avots, tīkla brokeri un klienti gūst labumu no piesaistes ar Sotheby’s izsoļu namu un no Sotheby’s International Realty vispasaules mārketinga programmām. Katrs birojs darbojas neatkarīgi un pieder saviem īpašniekiem.  

 

Pīlēns: Latvijas arhitektiem ārzemēs pieprasa specifiskus, bieži vien atturīgi necilus objektus

24.07.2014

Rīgā pieaug biroja telpu noslogojums

25.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks