"Pillar" grupas pārdošanas apjomi 2014.gada pirmajā pusgadā sasniedz 18,3 miljonus eiro

2014. gada pirmajā pusgadā nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupa Pillar sasniegusi vēsturiski labākos darījumu apjomus. Gada pirmajos sešos mēnešos Pillar grupa noslēgusi pārdošanas darījumus par 350 īpašumiem, kas ir par 48% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Kopējā darījumu summa bija 18,3 miljoni eiro.

Noturīgi liela aktivitāte bijusi sērijveida dzīvokļu tirgū, kur sešos mēnešos noslēgti 218 pārdošanas darījumi. Salīdzinoši 2013. gada pirmajā pusgadā tika realizēti 169 sērijveida dzīvokļi.

Tāpat tirgū nemainīgi liels pieprasījums ir pēc premium klases un jauno projektu mājokļiem. Jaunajos projektos šogad kopumā noslēgti jau 104 darījumi, kā arī pārdoti divi premium klases dzīvokļi "Elizabetes Park House" projektā. Vēl noslēgti 14 darījumi par privātmāju pārdošanu.

Pieaugošā klientu pieprasījuma apmierināšanai, Pillar turpināja aktīvu darbu pie esošā īpašumu portfeļa pārvaldīšanas, attīstot jaunos projektus un īstenojot rekonstrukcijas programmu. Tā, piemēram, gada sākumā Pillar pilnībā pabeidza visus iekšējās apdares darbus jaunā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotajā daudzdzīvokļu dzīvojamajā ēkā "Dārza Apartment House", kā arī nodeva ekspluatācijā jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku "Lielezeres Apartment House". Savukārt jūnijā tika pabeigti rekonstrukcijas darbi 10 jaunos dzīvokļos daudzdzīvokļu ēkā Akadēmiķa M.Keldiša ielā 13A, Rīgā.

Šobrīd vēl turpinās celtniecības darbi premium klases daudzdzīvokļu mājā "Miera Park House", kuras izveidē tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, atbilstoši augstas dzīves kvalitātes prasībām. Plānots, ka šīs ēkas dzīvokļu tirdzniecība varētu tikt uzsākta 2015. gada pirmajā pusē.

Atskatoties uz pirmo pusgadu, Pillar izpilddirektore Ieva Valtere uzsvēra: "Nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendences atspoguļo Latvijas ekonomikas atveseļošanos. Pamazām, bet stabili pieaug iedzīvotāju maksātspēja un to apliecina arī mūsu statistika - vairāk kā 90% no mūsu pārdotajiem mājokļiem iegādājas tieši Latvijas iedzīvotāji. Pieprasījumu veicina arī pievilcīgas īpašumu cenas. Pēc mūsu aplēsēm, pirmajā pusgadā sērijveida mājokļiem cenas pieaugušas tikai par aptuveni 4%, bet jaunajos projektos cenu pieaugums ir vēl mazāks. Šāds cenu pieauguma līmenis liecina par veselīgu tirgus izaugsmi."

Mūsu rekonstruēto īpašumu attīstības portfelī ir tādi īpaši un klientu augsti novērtēti projekti kā "Elizabetes Park House", "Saules Rasa", "Pine Breeze", "Mārtiņa Nams 2", "Liesmas Apartment House", "Dārza Apartment House", "Lielezeres Apartment House" un citi. Mūs paveiktā darba kvalitāti apliecina tas, ka lielākā daļa no tiem jau ir pārdoti. 

"Latvijas Krājbankas" administrators vēlreiz mēģinās izsolīt virkni zemesgabalu Kadagā

25.07.2014

alt

Durvis interesentiem ver Siguldas jaunais projekts

28.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"