Durvis interesentiem ver Siguldas jaunais projekts

Latvijas skaistākajā pilsētā Siguldā, Strēlnieku ielā 86a, durvis ver jauns, kvalitatīvs daudzdzīvokļu projekts, aicinot visus interesentus 2014. gada 2. augustā uz atvērto durvju dienu, ko rīko nekustamo īpašumu uzņēmums ARCO REAL ESTATE. Atvērto durvju dienas ietvaros no plkst. 11:00 līdz 17:00 apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja apskatīt objektu, saņemt kvalificētu speciālistu konsultācijas, iepazīties ar pārstāvētās bankas aktuālajiem kreditēšanas piedāvājumiem, kā arī rezervēt mājokli, informē uzņēmuma valdes locekle Ieva Jansone.

Siguldas jauno projektu raksturo kvalitatīvu būvmateriālu izmantošana, ērti un pārdomāti 1 - 4 istabu dzīvokļu plānojumi ar terasēm un balkoniem, kā arī gaumīgs interjers un pievilcīga nama fasāde. Iekšpagalmā ierīkotais parks ar bruģētiem gājēju celiņiem būs lieliska pastaigu vieta jaunajām māmiņām un bērniem. Soliņi, kopts mauriņš un svaigais Siguldas kalnu gaiss spēs savaldzināt ikvienu, kam rūp apkārtējās vides dabiskums.

Jaunais projekts izvietots izdevīgā vietā - Vidzemes šosejas kreisajā pusē klusā privātmāju rajonā. Desmit minūšu gājiena attālumā atrodas jaunatklātā Siguldas dzelzceļa stacija, autoosta un pilsētas centrs, kas laipni aicina iegriezties kāda no dzīvīgās ielas veikaliņiem vai, malkojot aromātisko kafiju un nogaršojot vietējo konditoru ceptās smalkmaizītes, atpūsties kādā no kafejnīcām.

Par dzīvesvietu izvēloties Siguldu, iedzīvotāji novērtēs pilsētas sniegtās priekšrocības un sakārtoto infrastruktūru: attīstīts sabiedriskā transporta tīkls, kas nodrošina nokļūšanu uz galvaspilsētu, pilsētas centru un mācību iestādēm, plašas izglītības, kultūras iespējas un pulciņu dažādība, kā arī dažādas gaumes apmierinošu veikalu piedāvājums.

Ieva Jansone norāda, ka "šis ir viens no pēdējiem jaunajiem Rīgas rajonā esošiem projektiem, kurā dzīvokļus ar pilnu apdari iespējams iegadāties cenu līmenī no 545 līdz 928 EUR/m², jo tuvākajā laikā Pierīgā, ņemot vērā esošo būvizmaksu līmeni un banku kredītpolitiku, jaunu projektu attīstība nav gaidāma". Līdz ar to šobrīd iegādāties nekustamo īpašumu, kas uzbūvēts iepriekšējos periodos, ir īpaši izdevīgi, skaidro I. Jansone.

Tāpat jāpiemin būtiskas nianses, kas projektu padara atšķirīgu, salīdzinot ar citām Siguldas jaunceltnēm: lai pielāgotos dzīvokļu pircēju dažādajām gaumēm un prasībām, projektā tiek piedāvāti dažādu plānojumu mājokļi ar pelēko, balto vai pilno apdari. Dzīvokļu pamanāmākā priekšrocība ir 2,8 metrus augstie griesti, savukārt mājas iedzīvotāju labsajūtu nodrošina ierīkota papildus skaņas izolācija.

Atvērto durvju diena ir iecienīts veids, ko interesenti labprāt izmanto, lai apskatītu nekustamo īpašumu un iepazītos ar tā sniegtajām priekšrocībām. Tāpat papildus apskatei cilvēkiem tiek piedāvāta SEB bankas pārstāvju konsultācijas kreditēšanas jautājumos. Kā norāda uzņēmuma pārstāve I. Jansone, pasākumu var apmeklēt bez pieteikšanās, tādēļ ikviens tiek aicināts apskatīt savas jaunās mājas.

Vairāk par projektu: http://www.city24.lv/jaunais-projekts/pardod/dzivoklis/pcs6mq

"Pillar" grupas pārdošanas apjomi 2014.gada pirmajā pusgadā sasniedz 18,3 miljonus eiro

28.07.2014

alt

Kādas aktualitātes nekustamo īpašumu tirgū? 2. ceturkšņa dzīvojamo platību tirgus pārskats

28.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām