Bišmuižas apkaimē plāno izveidot savrupmāju apbūves teritoriju

Uzsākusies teritorijas starp Ceraukstes ielu, Padures ielu, Kazdangas ielu un Bišumuižas grāvi detālplānojuma projekta publiskā apspriešana. Detālplānojuma izstrādes mērķis ir izvērtēt un precizēt zemi, kas ir ieskaitītas zemesgabalu apmaiņas fondā, informē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Kā arī iecerēts veikt pašvaldībai piederošo zemes vienību sadali, precizējot Rīgas teritorijas plānojumā 2006.-2018.gadam noteikto izmantošanu un izmantošanas aprobežojumus. Detālplānojuma teritorijas platība ir aptuveni 4,7ha.

Detālplānojuma apbūves teritorijas daļu pie Padures ielas ir plānots sadalīt trīspadsmit zemesgabalos. Plānotais apbūves tips ir savrupmāja. Zemesgabalā gar teritorijas dienvidu malu tiek plānota savrupmāju apbūves teritorija, apstādījumu un dabas teritorija, kā arī ir noteikts gājēju ceļa izvietojums un inženierkomunikāciju koridors.

Apstādījumu un dabas teritorijā iecerēts izveidot pastaigu takas, aktīvās un pasīvās atpūtas vietas un bērnu rotaļu laukumu. Detālplānojums izstrādāts pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma, izstrādātājs – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Ar detālplānojuma projekta materiāliem līdz 22. aprīlim var iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā un Pilsētas attīstības departamenta mājaslapā. Līdz minētam datumam ir iespējams iesūtīt arī priekšlikumus.

ABLV Bank dzīvokļus ārpus Rīgas dāvinās

02.04.2013

"Revertai" 40% no parādiem jāatgūst ārvalstīs

02.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu