Īsā laikā pārdoti visi rindu māju projekta "Townhouses" mājokļi Mārupē

Jūlijā pabeigta rindu māju pārdošana projektā “Townhouses” Mārupē, Māliņu ielā 11a. Nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” ekskluzīva sadarbības līguma ietvaros visus 10 īpašumus pārdevis nepilna gada laikā, pateicoties mājokļu kvalitātei, precīzi noteiktai cenai un tādam pārdošanas veicināšanas instrumentam kā atvērto durvju dienas.

“Visas projekta rindu mājas izdevās pārdot 10 mēnešu laikā kopš attīstītājs uzņēmumam “Latio” piešķīra ekskluzīvas īpašumu pārdošanas tiesības. Lai gan pircēju interese par jauniem mājokļiem kļūst arvien lielāka, pagaidām pieprasījums vēl ir diezgan trausls, tādēļ šāds rindu māju pārdošanas ilgums uzskatāms par ļoti labu rādītāju. Sekmīga rezultāta pamatā bija vairāku faktoru apvienojums – laba būvniecības kvalitāte, ērts māju novietojums un plānojums, atbilstoši pieprasījumam noteikta pārdošanas cena, kā arī tāda efektīva pārdošanas veicināšanas instrumenta kā atvērto durvju dienas izmantošana,” skaidro “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Labu rezultātu sasniegšanu noteica arī pārdošanas tiesību piešķiršana vienai nekustamā īpašuma aģentūrai. Vairākus iepriekšējos gadus projekta attīstītājs ekskluzīvu sadarbības partneri nebija izraudzījies, un tas bija viens no faktoriem, kas neveicināja mājokļu pārdošanu, uzsver “Latio” speciāliste.

Projekts “Townhouses” veidots kā pilsētas mājoklis, kas piedāvā gan ekoloģisku dzīves vidi, gan energoefektivitātes, arhitektūras un būvniecības augstākos standartus. Mājas projektējis vācu arhitekts ar 35 gadu darba pieredzi, to būvniecību projektētāja uzraudzībā veica kvalificēti celtnieki no Vācijas. Rindu mājas atrodas vienā no zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas individuālās apbūves rajoniem – Mārupē.

153 kvadrātmetrus lielās divstāvu rindu mājas ir ar plašu dzīvojamo istabu, trim guļamistabām, virtuvi, 22 kvadrātmetrus lielu terasi un personīgo zaļo zonu. Mājas savā starpā savienotas tikai ar garāžām, kas nodrošina individuālas privātmājas efektu. Ēku dzīvojamās zonas ir vērstas uz dienvidu un ziemeļu pusēm, ļaujot izbaudīt gan sauli un dienas gaismu, gan patverties no tveices karstā vasaras dienā. Māju energoefektivitāte nodrošina to ekonomisku apsaimniekošanu. Ēkas aprīkotas ar autonomo gāzes apkuri un pieslēgtas pilsētas ūdensvadam.

Kopš “Latio” rīkotajām atvērto durvju dienām 25. un 26.aprīlī mājas tika piedāvātas par atbilstošas platības dzīvoklim raksturīgu cenu – 155 000 eiro, ļaujot pircējiem ietaupīt 24 000 eiro no īpašuma standarta cenas.

Lucavsalas izsoles sākumcena būs 26,58 miljoni eiro

30.07.2014

Otrajā ceturksnī novērota liela aktivitāte tirdzniecības telpu tirgū

31.07.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus