Iespēja pieteikties zemesgabala Anniņmuižas bulvārī, Rīgā, nomas tiesībām!

Interesentiem ir iespēja pieteikties nomas tiesībām uz zemesgabalu Anniņmuižas bulvārī, Rīgā, kioska/paviljona izvietošanai!

Saskaņā ar kārtību, kādā tiek iznomāti Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoši vai piekrītoši zemesgabali, Rīgas domes Īpašuma departaments izsludina iespēju interesentiem pieteikties Rīgas pilsētas pašvaldībai piekrītoša neapbūvēta zemesgabala (284 m2 platībā) Anniņmuižas bulvārī, Rīgā (pie veikala Rimi), nomai.

Zemesgabals tiks iznomāts līdz Anniņmuižas bulvāra rekonstrukcijas vai inženierkomunikāciju ierīkošanas uzsākšanai, bet ne ilgāk kā uz 5 gadiem īslaicīgas lietošanas būves- kioska/paviljona, kas tiks izmantota komercdarbības vajadzībām, būvniecībai, uzturēšanai un apsaimniekošanai, kā arī teritorijas labiekārtošanai, nosakot, ka zemes nomas līgumu termiņu var pagarināt līdz 7 gadiem no zemes nomas līgumu noslēgšanas brīža, ja tam piekrīt Rīgas domes Satiksmes departaments un zemes nomas līguma termiņš nepārsniedz īslaicīgas lietošanas būves, kas uzbūvēta uz zemesgabala, ekspluatācijas termiņu.

Par minēto zemesgabalu tiks organizēta zemes nomas tiesību izsole, ja līdz 02.08.2014. iesniegumu par minētā zemesgabala iznomāšanu iesniegs vairāki pretendenti. Šobrīd Rīgas domes Īpašuma departamentā ir saņemts viena pretendenta iesniegums.

Līdz ar to interesentiem ir iespēja līdz 02.08.2014. Rīgas domes Īpašuma departamentā (Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050) pieteikties minētā zemesgabala nomas tiesībām.

Kontaktpersona: Ārija Fībiga, tel.67026188, e-pasts: arija.fibiga@riga.lv

Papildu informācija, tajā skaitā zemesgabala situācijas plāns un iznomāšanas noteikumi, pieejami: https://www.riga.lv/LV/Channels/Riga_Municipality/Pasvaldibas_ipasumi/nomas_tiesibas/informacija-zemesgabala-iznomasana.htm

 

Eksperte: Sērijveida mājas var kalpot vēl 20-50 gadus

01.08.2014

alt

Atvērto durvju diena Centrā, Vēžu ielā 14!

04.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā