“Latio” no šīs nedēļas rīkos regulāras jauno mājokļu ekskursijas

Turpmāk nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” ekskursijas uz jauno mājokļu projektiem rīkos regulāri – katru trešdienu un ceturtdienu. Tuvākās ekskursijas notiks 6. un 7.augustā, kad būs iespējams apmeklēt Rīgas apkārtnes rindu mājas un privātmāju ciematus, kā arī jaunos projektus Jūrmalā.

“Interese par mūsu rīkotajām pirmajām piecām ekskursijām bija ļoti liela, tādēļ nolēmām tās turpmāk organizēt regulāri – katru trešdienu un ceturtdienu aicinot doties uz dažādiem jauno mājokļu projektiem Rīgā, tās tuvākajā apkārtnē un Jūrmalā. Jūlijā notikušo ekskursiju dalībnieki ļoti atzinīgi novērtēja iespēju klātienē iepazīties ar projektiem, saņemt par tiem izvērstu informāciju, salīdzināt to plusus un mīnusus, tādēļ saglabāsim līdzšinējo izbraukumu modeli – vienā ekskursijas reizē piedāvāsim līdzīga veida jaunos mājokļus noteiktā reģionā. Ekskursiju dalībnieki saņems detalizētu informāciju par katru no projektiem, kā arī “Latio” nekustamā īpašuma aģentu bezmaksas konsultācijas,” skaidro “Latio” tirdzniecības vadītājs Aldis Riekstiņš.

Katras ekskursijas dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ vēlams tām pieteikties laikus, uzsver A.Riekstiņš. Pieteikties ekskursijām iespējams uzņēmuma mājas lapas sadaļā “Ekskursija” http://www.latio.lv/lv/pircejiem/ekskursija. Šajā lapas sadaļā iespējams uzzināt arī par piedāvātajiem ekskursiju maršrutiem, norises laikiem un ekskursiju jaunumiem. “Latio” piedāvā iespēju sarīkot arī individuālas ekskursijas.

Trešdien, 6.augustā, plkst. 18.00 notiks ekskursija pa Rīgas un apkārtnes rindu mājām un privātmāju ciematiem. Ekskursijas laikā būs iespējams iepazīties ar privātmāju ciematu “Art Terra”, rindu mājām “Berģu karamele”, privātmāju, dvīņu māju un rindu māju ciematu “Dolce Vita”, privātmāju ciematu “Lapsas”, ciematu “Beberi”, ciematu “Silarāji”.

Ceturtdien, 7.augustā, plkst. 15.00 notiks ekskursija pa Jūrmalas jaunajiem projektiem. Ekskursijas maršrutā iekļauts daudzdzīvokļu nams “Admirāļu osta”, apartamentu komplekss “Vienības 20”, dzīvokļu nams “Edinburgas 101”, apartamentu komplekss “Sun Terraces”, dzīvokļu nams “Sky Garden”, apartamentu nams “Jūrmalas pērle”, dzīvokļu nams “365”.

Uz pirmajām ekskursijām “Latio” aicināja jūlijā. Ekskursiju dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar 11 jaunajām daudzdzīvokļu mājām Rīgā, Daugavas labajā un kreisajā krastā. Ekskursijas izpelnījās ļoti lielu potenciālo pircēju atsaucību – pieteicās ap 100 interesentu, un bez sākotnēji plānotajiem reisiem “Latio” rīkoja arī papildu braucienu.

Atvērto durvju diena Centrā, Vēžu ielā 14!

04.08.2014

alt

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs: bērnudārzā Margrietiņa paveras šaušalīga aina

05.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Iegādājies sapņu dzīvokli par īpaši izdevīgu cenu!

4

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

5

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

6

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

City24 redaktora izvēle

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

alt

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

alt

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā