"Nordic Homes" ražo moduļus astoņstāvu studentu kopmītnes būvniecībai Lielbritānijā

Šodien Liverpūles ostu sasniegs kuģis, kurš no Latvijas ved moduļus Liverpūles studentu kopmītņu ēkas projekta būvniecībai. Projekta realizētājs ir SIA "Nordic Homes", koka konstrukciju māju ražotājs, kurš atrodas Ozolnieku novadā, Ānē, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Nordic Homes" pārstāve Mairita Migliniece.

Šī gada 25.februārī tika uzsākta koka konstrukciju - moduļu - ražošana studentu kopmītņu ēkas būvniecības projektam Liverpūlē. Studentu kopmītņu ēka sastāvēs no trijiem četrus, piecus un astoņus stāvus augstiem korpusiem. Kopumā projekta laikā tiks saražoti 305 moduļi ar 339 gultas vietām un vairākām koplietošanas telpām. Katrs modulis atgādina nelielu dzīvokli, kura vidējā apdzīvojamā platība ir 20 kvadrātmetri.

Moduļu transportēšana no Latvijas uz Lielbritāniju norisinās pa jūras ceļu ar kravas kuģi, kur līdz kuģim Latvijas ostā un no kuģa Lielbritānijas ostā līdz būvniecības vietai moduļus nogādā kravas mašīnas.

Moduļu ražošana notiek kontrolētos mikroklimatiskajos apstākļos rūpnīcā, tāpēc ne lietus, ne sals, nedz arī citi laikapstākļi neietekmē ražošanas procesu, tādējādi saglabājot vienmērīgu moduļu ražošanas ātrumu. Ikdienu tiek saražoti vairāki moduļi, sākot no koka karkasa līdz pabeigtam modulim ar elektrību, komunikācijām un mēbelēm, skaidroja Migliniece.

Studenti atzinīgi novērtē istabas mēbeļu izvietojumu un komplektāciju, kur nozīmīgu lomu ieņem gandrīz katrā istabā esošā virtuve, atzīst "Collegiate AC", "Nordic Homes" sadarbības partneris un profesionālis studentu kopmītņu aprīkošanā un apsaimniekošanā Lielbritānijā.

"Līdzšinējie "Nordic Homes" projekti studentu kopmītņu ražošanā Lielbritānijā nav tik apjomīgi kā Liverpūles projekts, tomēr no tā tālu neatpaliek, "Herne Hill" projekts - piecstāvu ēka ar 69 gultas vietām un "Plymouth", sešstāvu ēka ar 89 gultas vietām. "Nordic Homes" nebaidīja izaicinājums ražot moduļus Liverpūles studentu kopmītnes ēkai, kura līdz šim mūsu pieredzē ir augstākā ēka, kura pilnībā sastāv no moduļiem," stāsta "Nordic Homes" valdes loceklis Pauls Dzintars Kalniņš.

SIA "Nordic Homes" ir koka konstrukciju māju ražotāji ar vairāku gadu pieredzi gan privātmāju ražošanā, gan arī sociālo māju, studentu kopmītņu un daudzdzīvokļu māju ražošanā. "Nordic Homes" ražoto moduļu objekti ir redzami Latvijā, Francijā un Lielbritānijā.

"Nordic Homes" apgrozījums 2013.gadā bija 5,25 miljoni eiro, un uzņēmums cieta 2,88 miljonu eiro zaudējumus. Gadu iepriekš "Nordic Homes" strādāja ar 7,9 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 489 679 eiro zaudējumus.

"Nordic Homes" vienīgais īpašnieks ir Gērnsijā reģistrētais uzņēmums "Tiverton Capital Limited", liecina "Firmas.lv" informācija.

Atkritumu apsaimniekotājs: Deklarēto personu skaits var neatbilst dzīvoklī dzīvojošo skaitam

06.08.2014

alt

10 ekskluzīvākie un interesantākie nekustamie īpašumi, kas šobrīd tiek pārdoti Rīgā un apkaimē

06.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus