Pagarina "Snoras" bankai piederošās ēkas Doma laukumā brīvās pārdošanas procesu un samazina ēkas cenu

AS Latvijas Krājbanka mātesbankas likvidējamās Lietuvas bankas Snoras īpašumā esošās ēkas Rīgā, Pils ielā 23, pirmais brīvās pārdošanas posms ir noslēdzies 14.augustā. Ņemot vērā izteiktos cenu piedāvājumus, administrators ir pieņēmis lēmumu pagarināt brīvo pārdošanu līdz 2014.gada 29.septembrim, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja pārdošanas organizatora - nekustamo īpašumu konsultāciju kompānijas "Colliers International" pārstāve Kristīne Spundiņa.

Tiek mainīta arī objekta vēlamā pārdošanas cena, kas tagad ir 6 650 000 eiro. Iepriekš ēkas vēlamā cena bija noteikta septiņu miljonu eiro apmērā.

Investori, kas ir ieinteresēti ēkas iegādē, tiek aicināti iesniegt savus cenu piedāvājumus, kas tiks izvērtēti saskaņā ar augstāko cenu eiro valūtā. Visi saņemtie piedāvājumi tiks nosūtīt uz izskatīšanu 2014.gada 30.septembrī, norādīja Spundiņa.

Ēka atrodas prestižā vietā, Doma laukumā. Objekts ir multifunkcionāls un var būt pielāgots biroju, viesnīcas vai dzīvojamajai funkcijai, skaidroja Spundiņa.

Jau ziņots, ka pirmās divas ēkas izsoles nav vainagojušās ar panākumiem, līdz ar to nama pārdošanas process turpināsies brīvās pārdošanas formā, šī gada jūnija beigās informēja "Colliers International". Namu Pils ielā 23 bija plānots pārdot izsolēs jūnija sākumā un 30.jūnijā, taču izsoles neizdevās. Izsoles sākumcena bija noteikta septiņi miljoni eiro.

"Colliers International" pārdod divus Lietuvas bankai "Snoras" piederošus īpašumus Rīgā. Otrs pārdodamais īpašums ir bijusī likvidējamās "Latvijas Krājbankas" centrālā ēka Jāņa Daliņa ielā 15. 17.jūlijā noslēdzās šīs ēkas pirmā brīvās pārdošanas kārta, kuras laikā atrasts ēkas pircējs.

Pirmajā bijušā brīvās pārdošanas kārtā tika saņemti deviņi piedāvājumi. "Snoras" maksātnespējas administrators ir akceptējis augstāko saņemto piedāvājumu, un uzvarējušais dalībnieks jau ir iemaksājis drošības naudu. Pārdošanas cena tiks publiskota pēc pārdošanas darījuma noslēgšanās, informē "Colliers International". Patlaban netiek atklāts, kas iegādājies īpašumu.

Pēc esošā darījuma grafika pilnai pirkuma cenai jātiek pārskaitītai uz bankas "Snoras" rēķinu līdz augusta beigām. Uzreiz pēc tam tiks pārreģistrētas īpašuma tiesības un darījums tiks oficiāli noslēgts.

Ēka Jāņa Daliņa ielā 15 nonāca brīvajā pārdošanā, jo pirms tam rīkotās divas šī nekustamā īpašuma izsoles beidzās bez rezultātiem. Šajās izsolēs ēkas sākumcena bija 11,5 miljoni eiro.

"YIT Celtniecība" uzsāk jaunā projekta „Priedes” būvniecību Pierīgā

21.08.2014

alt
alt

Atvērto durvju diena rindu māju ciematā Māras nami, Mārupē

21.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

3

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

6

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē