Pagarina "Snoras" bankai piederošās ēkas Doma laukumā brīvās pārdošanas procesu un samazina ēkas cenu

AS Latvijas Krājbanka mātesbankas likvidējamās Lietuvas bankas Snoras īpašumā esošās ēkas Rīgā, Pils ielā 23, pirmais brīvās pārdošanas posms ir noslēdzies 14.augustā. Ņemot vērā izteiktos cenu piedāvājumus, administrators ir pieņēmis lēmumu pagarināt brīvo pārdošanu līdz 2014.gada 29.septembrim, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja pārdošanas organizatora - nekustamo īpašumu konsultāciju kompānijas "Colliers International" pārstāve Kristīne Spundiņa.

Tiek mainīta arī objekta vēlamā pārdošanas cena, kas tagad ir 6 650 000 eiro. Iepriekš ēkas vēlamā cena bija noteikta septiņu miljonu eiro apmērā.

Investori, kas ir ieinteresēti ēkas iegādē, tiek aicināti iesniegt savus cenu piedāvājumus, kas tiks izvērtēti saskaņā ar augstāko cenu eiro valūtā. Visi saņemtie piedāvājumi tiks nosūtīt uz izskatīšanu 2014.gada 30.septembrī, norādīja Spundiņa.

Ēka atrodas prestižā vietā, Doma laukumā. Objekts ir multifunkcionāls un var būt pielāgots biroju, viesnīcas vai dzīvojamajai funkcijai, skaidroja Spundiņa.

Jau ziņots, ka pirmās divas ēkas izsoles nav vainagojušās ar panākumiem, līdz ar to nama pārdošanas process turpināsies brīvās pārdošanas formā, šī gada jūnija beigās informēja "Colliers International". Namu Pils ielā 23 bija plānots pārdot izsolēs jūnija sākumā un 30.jūnijā, taču izsoles neizdevās. Izsoles sākumcena bija noteikta septiņi miljoni eiro.

"Colliers International" pārdod divus Lietuvas bankai "Snoras" piederošus īpašumus Rīgā. Otrs pārdodamais īpašums ir bijusī likvidējamās "Latvijas Krājbankas" centrālā ēka Jāņa Daliņa ielā 15. 17.jūlijā noslēdzās šīs ēkas pirmā brīvās pārdošanas kārta, kuras laikā atrasts ēkas pircējs.

Pirmajā bijušā brīvās pārdošanas kārtā tika saņemti deviņi piedāvājumi. "Snoras" maksātnespējas administrators ir akceptējis augstāko saņemto piedāvājumu, un uzvarējušais dalībnieks jau ir iemaksājis drošības naudu. Pārdošanas cena tiks publiskota pēc pārdošanas darījuma noslēgšanās, informē "Colliers International". Patlaban netiek atklāts, kas iegādājies īpašumu.

Pēc esošā darījuma grafika pilnai pirkuma cenai jātiek pārskaitītai uz bankas "Snoras" rēķinu līdz augusta beigām. Uzreiz pēc tam tiks pārreģistrētas īpašuma tiesības un darījums tiks oficiāli noslēgts.

Ēka Jāņa Daliņa ielā 15 nonāca brīvajā pārdošanā, jo pirms tam rīkotās divas šī nekustamā īpašuma izsoles beidzās bez rezultātiem. Šajās izsolēs ēkas sākumcena bija 11,5 miljoni eiro.

"YIT Celtniecība" uzsāk jaunā projekta „Priedes” būvniecību Pierīgā

21.08.2014

alt
alt

Atvērto durvju diena rindu māju ciematā Māras nami, Mārupē

21.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts