"YIT Celtniecība" uzsāk jaunā projekta „Priedes” būvniecību Pierīgā

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA YIT Celtniecība uzsācis daudzdzīvokļu namu kompleksa Priedes pirmās kārtas būvniecību Gulbju ielā 68, Rīgā. „YIT Celtniecība” investīcijas projekta pirmajā kārtā sasniegs 5 miljonus eiro un tās ietvaros plānots uzbūvēt divas dzīvojamās ēkas ar 80 dzīvokļiem.

Andris Božē, „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: „Paredzam, ka šis būs viens no pircēju iecienītākajiem jauniem projektiem Daugavas kreisajā krastā. Priedes” atrodas stratēģiski nozīmīgā Pierīgas punktā - līdz ar Dienvidu tilta un tā pievedceļa būvdarbu pabeigšanu, pilsētas centrs ir 10 minūšu brauciena attālumā, tāpat arī rajonam ir ērta piebraukšana no Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Tajā pašā laikā atrašanās vieta ir ideāli piemērota mierīgai dzīvošanai – tā atrodas priežu meža ielokā, klusā, sakārtotā un patīkamā vidē ar nepieciešamo infrastruktūru iedzīvotāju ērtībām. Netālu ir gan skolas un bērnudārzi, gan sabiedriskais transports, kas nogādās Rīgas centrā, gan arī tuvumā atrodas lielākas un mazākas iepirkšanās vietas un tirdzniecības centri.”

Pirmās projekta kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas piecstāvu ēkas ar 40 dzīvokļiem katrā. Namos paredzēti divu un trīs istabu lieli dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, 51 - 65 kvadrātmetru platībā. Šobrīd, pēc pircēju pieprasījuma, projektā iespējams ieplānot arī dzīvokļus ar četrām istabām. Dzīvokļu pārdošanas cenas projektā „Priedes” ir no 1199 līdz 1448 eiro/m2 jeb 63 000 līdz 94 000 eiro robežās.

Projekta „Priedes” pirmās kārtas daudzdzīvokļu ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2015. gada vasarā, kopumā ēku kompleksā tiks uzbūvētas četras piecstāvu dzīvojamās ēkas.

Visi dzīvokļi namos „Priedes” tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, iedzīvotāju ērtībai būs pieejamas pazemes vai virszemes autostāvvietas un velosipēdu novietnes.

Projekta plānojumā īpaši domāts par ģimenēm ar bērniem un iedzīvotājiem ar kustību traucējumiem – pie visām mājām tiks nodrošinātas parocīgas uzbrauktuves un visās kāpņutelpās būs lifti ērtai nokļūšanai namu augšstāvos. 

Namu pagalmā tiks izveidots plašs un labiekārtots bērnu laukums, kā arī atpūtas zonas, kur pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Teritorija būs labiekārtota ar bruģētiem ceļiem, apgaismojumu un apzaļumota ar dažādiem dekoratīvajiem augiem un krūmiem.

Tāpat arī tiks nodrošināta pilna servisa nama apsaimniekošana un zemi maksājumi par enerģiju – atbilstoši „YIT Celtniecība” būvniecības kvalitātes standartiem, visas kompleksa „Priedes” ēkas pēc nodošanas saņems energoefektivitātes sertifikātus.  

"Homburg Zolitude" sāks daudzdzīvokļu ēkas un pazemes autostāvvietas konservāciju Priedaines ielā 20

20.08.2014

Pagarina "Snoras" bankai piederošās ēkas Doma laukumā brīvās pārdošanas procesu un samazina ēkas cenu

21.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Iegādājies sapņu dzīvokli par īpaši izdevīgu cenu!

4

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

5

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

6

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

City24 redaktora izvēle

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

alt

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

alt

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā