NCC Housing sekmīgi pārdod dzīvokļus un būvē jaunas mājas

Šī gada 28.martā SIA NCC Housing nosvinēja kompleksa NCC Mājas Biķernieku 160 spāru svētkus 11. un 12. mājai. Ar jauno dzīvokļu plānojumiem būs iespējams iepazīties 13. un 27. aprīlī no pulksten 11:00 līdz pulksten 15:00 atnākot uz ”atvērto durvju dienām” Biķernieku ielā 160. ”Atvērto durvju dienu” laikā būs iespējams ne tikai apskatīt piedāvātos gatavos dzīvokļus, bet arī uzzināt par hipotekārās kreditēšanas iespējām un noteikumiem mājokļa iegādei jaunajos projektos.

Kopš pagājušā gada otrā pusgada Rīgā palielinās vietējo iedzīvotāju pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunajos projektos. Potenciālo pircēju mutiskās aptaujas, ko jaunajā Rīgas kompleksā Biķernieku ielā 160 ”atvērto durvju dienu” laikā veica NCC Housing speciālisti, liecina, ka vietējie iedzīvotāji apsvērtu četristabu dzīvokļa iegādes iespēju, ja tā cena nepārsniegtu 100 000 eiro. Tā ir sava veida psiholoģiska barjera, kuru pārvarēt būtu ar mieru tikai retais klients, kas apsver iespēju iegādāties mājokli jaunajā projektā kādā no galvaspilsētas mikrorajoniem.

Pēdējā laikā dzīvojamajā kompleksā Biķernieku ielā 160 katru mēnesi tiek pārdoti 5 līdz 8 jauni dzīvokļi. Visi to pircēji - vietējie iedzīvotāji. Aprīļa sākumā NCC Housing Biķernieku ielā 160 bija palikuši mazāk par 50 brīviem dzīvokļiem. Ņemot vērā šo apstākli un arī pieaugošo pieprasījumu, NCC Housing 2012.gada nogalē uzsāka 11.un 12.mājas būvniecību. Tās ekspluatācijā plānots nodot 2013. gada otrajā pusgadā. Potenciālajiem pircējiem jaunajās mājā tiks piedāvāti 45 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi.

Nākamais kompleksa Biķernieku ielā 160 attīstīšanas posms tiks uzsākts 2013. gada vasarā, kad NCC Housing uzsāks vēl četru dzīvojamo māju būvniecību. Kopumā Biķernieku ielas kompleksu veidos 18 četru un piecu stāvu daudzdzīvokļu mājas ar 356 dzīvokļiem. Kompleksu pilnībā plānots pabeigt 2014./2015. gadā.

"Dzīve turpinās: jaunie precas, viņiem dzimst bērni… Praktiski visi mūsu pircēji ir Latvijas ģimenes. Cilvēkiem ir vajadzīgi jauni mājokļi. Laikā no 2008. līdz 2010. gadam jauna mājokļa pirkšana bija reta parādība — tikai nedaudziem bija visa vajadzīgā nauda, savukārt kredītu potenciālie pircēji vai nu nevarēja noformēt, jo viņiem nebija vajadzīgais oficiālo ienākumu līmenis, vai arī vienkārši baidījās ņemt kredītu, redzot cik daudzām ģimenēm ir atsavināti dzīvokļi parādu dēļ. Tā vairāku gadu laikā izveidojās liels atliktais pieprasījums. Pēdējā gada laikā, kad Latvijas ekonomika sāk demonstrēt noturīgu atjaunošanās tendenci, kad cilvēki kļūst drošāki par savu rītdienu, Rīgas iedzīvotāji atkal sāk pirkt mājokļus jaunajos projektos. Viņu attieksme pret hipotekārajiem kredītiem vairs nav tik negatīva. Bankas, reklamējot savus kredītu piedāvājumus, uzsver, ka no kredītu likmju un cenu viedokļa pašlaik ir visizdevīgākais laiks jaunu nekustamo īpašumu iegādei. Mūsu kompānijā aptuveni 90 % visu pirkumu notiek, piesaistot banku kredītus," stāsta NCC Housing valdes loceklis Mareks Kļaviņš.

Visi pircējiem pieejamie Biķernieku ielas 160 dzīvokļi ir ar pilnu apdari. Dzīvokļiem ir funkcionāls un pārdomāts plānojums, visiem dzīvokļiem ir plaši balkoni.

Dzīvokļu cenas Biķernieku ielas 160 kompleksā ir sākot no 1040 eiro/m². Pēdējā gada laikā dzīvokļi ir kļuvuši dārgāki par 8 %. "Tas saistīts gan ar būvniecības izmaksu, gan arī ar darbaspēka izmaksu kāpumu,” skaidro Mareks Kļaviņš. "Taču NCC Housing cenu paaugstināšanas jautājumu risina ļoti apdomīgi un cenšas objektīvi novērtēt potenciālo pircēju labklājības līmeni. Cenas celsies — tas ir neizbēgami. Tomēr krasu lēcienu nebūs. Mēs labi saprotam, ka būtiska cenu paaugstināšana var negatīvi ietekmēt pārdošanas rezultātus, turklāt viens no mūsu mērķiem ir piedāvāt pēc iespējas lielākam Latvijas iedzīvotāju skaitam izdevību dzīvot modernos un jaunos dzīvokļos."

Par dzīvojamo kompleksu Biķernieku ielā 160

Dzīvojamais komplekss NCC mājas Rīgā, Biķernieku ielā 160 tiek būvēts Mežciemā, kas ir viens no Rīgas viszaļākajiem rajoniem. Kompleksā ir ierīkotas atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi, turpat blakus ir mežs ar pastaigu celiņiem un Juglas ezers. Saskaņā ar projektu Biķernieku ielas 160 kompleksā ir jāuzbūvē 18 četru un piecu stāvu mājas ar kopumā 356 dzīvokļiem. Katrā mājā ir 16—25 dzīvokļi. Kāpņu telpās ir ierīkoti lifti. Pašlaik ir uzbūvētas desmit mājas un automobiļu stāvvieta, tiek būvētas vēl divas dzīvojamās ēkas.

2012. gadā kompleksa NCC mājas Rīgā, Biķernieku ielā 160 mājas tika augstu novērtētas konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011”. Energoefektivitātes konkursa rīkotājs bija Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls Latvijas Būvniecība.

 

Mājokļu cenas kāpj tikai centrā, jaunajos projektos un sērijveida dzīvokļiem Pļavniekos

04.04.2013

Rāvis: Investējiet bērnos, varbūt viņi vecumdienās par jums parūpēsies. Par valsti es neesmu pārliecināts

05.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām