"Latvijas Krājbankas" administrators rīkos atkārtotas dažādu nekustamo īpašumu izsoles

Likvidējamās AS Latvijas Krājbanka administrators KPMG Baltics šodien rīkos dažādu bankai piederošu nekustamo īpašumu atkārtotas izsoles, liecina publikācijas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Administrators šodien vēlreiz mēģinās izsolīt virkni zemesgabalu Ādažu novada Kadagā. Šī būs otrā izsole. Tajā ar lejupejošu soli tiks pārdota nekustamo īpašumu lietu kopība, ko veido 40 zemesgabali Kadagā, Cīruļu ielā, astoņi zemesgabali Apogu ielā un 18 zemesgabali Dzilnu ielā. Nekustamo īpašumu lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 130 000 eiro, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Izsole notiks plkst.14.20 Rīgā, Ganību dambī 17A.

Šodien otrajā izsolē ar lejupejošu soli tiks izsolīts nekustamais īpašums Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 7. Šo nekustamo īpašumu veido 3806 kvadrātmetrus liels zemesgabals un uz tā esošas ražošanas ēkas 935,7 kvadrātmetru platībā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena - 159 361,64 eiro, kas nav apliekama ar PVN.

Otrajā izsolē ar lejupejošu soli tiks izsolīts 0,214 hektāru zemesgabals un uz tā esoša zemesgrāmatā nereģistrēta dzīvojamās mājas jaunbūve. Šis īpašums atrodas Ādažu novada Kadagā, Apogu ielā 29. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 15 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Tāpat otrajā izsolē ar lejupejošu soli izsolīs nekustamo īpašumu Ādažu novada Kadagā, Cīruļu ielā 17. Nekustamo īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 0,1914 hektāri un uz tā esoša zemesgrāmatā nereģistrēta dzīvojamās mājas jaunbūve. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 28 000 eiro. Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Otrajā izsolē ar lejupejošu soli tiks izsolīta nekustamo īpašumu lietu kopība Ādažu novada Kadagā, Apogu ielā 10. Tiks izsolīts 0,1234 hektāru zemesgabals un ekspluatācijā nenodota dzīvojamā māja. Nekustamo īpašumu lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 40 000 eiro Augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Pēc kārtas otrajā izsolē ar lejupejošu soli tiks pārdots 0,134 hektāru zemesgabals Ogres novada Ogresgalā, Gāršas ielā 8. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 2845,74 eiro, kas nav apliekama ar PVN.

Otrajā izsolē ar lejupejošu soli tiks izsolīts 1448 kvadrātmetru zemesgabals Mazsalacā, Sporta ielā 2. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 3414,89 eiro, kas nav apliekama ar PVN.

Kā atšķirt nekustamo īpašumu cenu no tirgus vērtības?

26.08.2014

UR digitalizē dokumentu apstrādes procesu

27.08.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus