"YIT Celtniecība" sāk būvēt ceturto kārtu „Biķerziedi” kvartālā

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs “YIT Celtniecība” uzsācis ceturtās kārtas būvniecību “Biķerziedu” kvartālā, kas atrodas Teikā, nemainīgi vienā no pieprasītākajiem Rīgas rajoniem uzreiz aiz pilsētas centra. Šīs kārtas laikā tiks izbūvēta viena piecstāvu ēka ar 65 dzīvokļiem. Ceturtās kārtas investīcijas sasniegs 5 miljonus eiro, savukārt kopumā “Biķerziedu” kvartālā “YIT Celtniecība” līdz šim jau ir ieguldījis 10 miljonus eiro.

Jaunā dzīvojamā māja, kas atradīsies Biķernieku ielā 16, būs piektā ēka jaunattīstītajā “Biķerziedu” kvartā. Paredzēts, ka to ekspluatācijā nodos 2015. gada vasarā. Atšķirībā no iepriekšējās kārtās izbūvētajām mājām, šajā būs trīs kāpņu telpas, piedāvājot dzīvokļus ar divām, trīs un četrām istabām. Dzīvokļu platība ir robežās no 46 – 88,3 m2. “YIT Celtniecība” norāda, ka tieši divu istabu dzīvokļi tika visātrāk izpirkti iepriekšējās kārtās, kas iespējams saistīts ar īres tirgus pieprasījumu pēc šiem dzīvokļiem.

Informē Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: ““Biķerziedu” kvartāla attīstīšana ir viens no kompānijas stratēģiskajiem objektiem. Darbs pie šī dzīvojamo ēku kompleksa norit kopš 2009. gada, pakāpeniski realizējot vienu kārtu pēc otras. Zemi šim projektam iegādājāmies vēl pirms krīzes laika. Krīzes laiku izmantojām, lai sagatavotu projekta dokumentāciju atbilstoši jaunajai tirgus situācijai - projektētu nelielus, racionāli plānotus, energoefektīvus dzīvokļus un pēc krīzes drīz vien visai forsēti sākām kvartāla attīstību. Līdzšinējie pārdošanas rezultāti liecina, ka šāds lēmums bija pareizs. Dzīvokļu piedāvājums ir kvalitatīvs, plānojumi – racionāli, un Teika kā māju atrašanās vieta ir viens no kritērijiem, kas pircējus mudina izšķirties par dzīvokļa iegādi. Pirmajā kārtā uzceltajās ēkās dzīvokļi ir 100% pārdoti, savukārt otrās un trešās kārtas mājās tirdzniecībā ir pieejami vien nedaudz zem 10 dzīvokļiem.”

Visiem dzīvokļiem ir balkoni. Apkārtējā teritorija ir apzaļumota, kā arī “Biķerziedu” komplekss iekļaujas vēsturiski zaļākajā Teikas rajona daļā. Pircējiem tiek piedāvātas arī auto novietošanas iespējas transportlīdzekļiem – virszemes vai pazemes stāvvietas. Rajonam ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra - veikali, skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, kā arī teicams sabiedriskais transports. Papildus atpūtas iespējas piedāvā arī tuvumā esošais Biķernieku meža masīvs.

Darījumi ar vietējiem pircējiem pārsniedz 90%

Dzīvokļu cena ir sākot no 1450 EUR par m2. Kā norāda A. Božē, cenu “YIT Celtniecība” attīstītajos rajons līdz šim un arī turpmāk nav ietekmējusi termiņuzturēšanās atļauju likumdošanas kārtība. Turpina A. Božē: “Jāuzsver, ka „YIT Celtniecība” attīstītie dzīvojamo māju projekti, galvenokārt, atrodas pilsētas mikrorajonos, savukārt lielākā nerezidentu aktivitāte vērojama tieši Rīgas centrā, kā arī Jūrmalā. Līdz šim „Biķerziedu” projektā ārvalstu pircēju īpatsvars bija aptuveni 10%. Tagad, kad kopš 1.septembra mainījies darījuma slieksnis, par kādu tiek izsniegtas termiņuzturēšanās atļaujas, prognozēju, ka vietējo pircēju īpatsvars šajā projektā būs tuvu 100%.”

Par “Biķerziedi” kvartālu

Projekta „Biķerziedi” būvniecība tika uzsākta 2011. gadā Bajāru, Tālivalža un Biķernieku ielas kvartālā, kur līdz 2016. gadam kopumā paredzēts izbūvēt sešas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas un tirdzniecības centru. Kvartālā jau ir izbūvētas 4 dzīvojamās mājas, savukārt dzīvokļu pārdošana šobrīd ir uzsākta jaunajā – ceturtās kārtas ēkā Biķernieku ielā. Savukāt projekta noslēguma kārtā tiks uzbūvēta vēl viena dzīvojamā ēka kopā ar mūsdienīgu tirdzniecības centru „Biķerziedu” kvartāla un Teikas iedzīvotāju ērtībai.

Padomi nekustamā īpašuma aģenta izvēlē jeb kā atpazīt īstu profesionāli

02.09.2014

Pirms Imigrācijas likuma izmaiņu spēkā stāšanās īpašumu darījumu skaits augustā palielinājies par 20%

04.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā