Saliena ir izstrādājusi jaunu privātmāju konceptu „Ideālā māja”

Kompānija Saliena turpina attīstīt vērienīgo nekustamā īpašuma projektu Pierīgā, kur apvienojot pieredzi un izzinot klientu vēlmes, tā izstrādājusi jaunu privātmāju konceptu „Ideālā māja”. Tas paredz jauno mājokļu būvniecību, visā procesā cieši sadarbojoties ar klientu un ļaujot izvēlēties zemes platību, tā izvietojumu, māju stāvu skaitu un plānojumu, kā arī papildkomplektācijas un apdari, atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām. Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā, līdz ar to šis būvniecības modelis turpmāk tiks izmantots turpmākai dzīvojamai apbūvei Salienā.

Michael Makarov (Michael James Makarov), Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: „Ideālās mājas projekts ir jauns koncepts Latvijā, kas ļauj pircējam pašam, sadarbojoties ar attīstītāju, izvēlēties savai ģimenei visatbilstošākos plānojuma un apdares risinājumus. Mēs piedāvājam arī jaunu pieeju pārdošanas procesā – klients ierodas Salienas birojā, izvēlas savām vēlmēm vispiemērotāko mājas tipu, zemes gabala izvietojumu un lielumu, kā arī piemērotākās aprīkojuma paketes, kas atbilst tieši viņu vajadzībām. Mēs esam pārliecināti, ka šis būs ļoti pieprasīts koncepts, par to arī liecina, aktīva interese par projektu un virkne klientu, kuriem mēs jau esam uzsākuši viņu ideālo māju celtniecību. Līdz ar to plānojam šo konceptu izmantot arī turpmākajos projektos.”

Ideālā māja no projekta sākuma ir gatava jau pēc 6 mēnešiem. Mājām tiek piedāvātas dažādas papildkomplektācijas energoefektivitātei, dārzam un atpūtas zonai vai klimata kontrolei, tādejādi atbilstot konkrētajām vajadzībām un finanšu prasībām. Mājas un dārzi ir izkārtoti tā, lai nodrošinātu maksimālu privātumu, vienlaikus sniedzot iespēju izbaudīt priekšrocības, ko piedāvā zaļās ainavas un dienasgaisma. Liela uzmanība pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot pamatīgu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi. Katras mājas stāvu plānojums ir racionāls un komfortabls. Māju projekti ir rūpīgi izplānoti līdz vissīkākajām detaļām, kas ļauj nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību.

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 180 ģimeņu no 11 dažādām valstīm, ir ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem golfa kompleksiem Baltijā, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA. 

Pircēju interese par savrupāju iegādi nepalielinās

08.09.2014

"Swedbank" Baltijas Mājokļu pieejamības indekss: Baltijas valstu galvaspilsētās vājinājusies mājokļu pieejamība

08.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus