„Larix Property” sāk ārējo tīklu un ceļu izbūves darbus Mārupē.

Larix Property” īpašumā Mārupē, apbūves teritorijā starp Kārļa Ulmaņa gatvi, Lielās un Daibes ielām, tiks attīstīts iespaidīgs biroju ēku komplekss „Business Garden Rīga” un dzīvojamo ēku projekts „Lindenholma”. 2014.gada 15.augustā SIA „Larix Property” un pilnsabiedrība „RERE04 RE&RE” parakstīja līgumu par šīs teritorijas ārējo tīklu un ceļu izbūves darbiem.  

Darbs pie šī apjomīgā projekta norit kopš 2007.gada. Kopējā apbūves teritorija aizņems 13ha. Gar Kārļa Ulmaņa gatvi tiks celts biroja ēku komplekss „Business Garden Rīga”, kas sastāvēs no 5 mazstāvu biroju ēkām ar vairāk nekā 42 000m2 biroju telpām. Brīvais telpu plānojums ļaus viena stāva ietvaros izbūvēt līdz pat 2700m2 plašas biroja telpas. Otrā teritorijas daļā, kas izvietota tuvāk Daibes ielai, tiks celtas dzīvojamās ēkas „Lindenholma”, kur trīs kārtās tiks izbūvēti 665 dzīvokļi. Tās būs pilsētai raksturīgās daudzdzīvokļu ēkas ar piepilsētas privātmāju  elementiem. Šajā projektā var izcelt istabas lieluma privātās ārtelpas katram dzīvoklim. Īpašu atmosfēru projektam radīs bagātīgā zaļās zonas proporcija un labiekārtoti iekšpagalmi tikai kājāmgājējiem. Biroja ēku projekta autori ir SIA „Depo projekts”, savukārt dzīvojamo ēku projekta autori ir SIA „Didrihsons arhitekti”.  

Noslēgtais līgums par ārējo tīklu un ceļu izbūves darbiem paredz apbūves teritorijas attīstīšanu un daļēju labiekārtošanu, izbūvējot ārējās inženiertīklu maģistrālās komunikācijas un ceļus priekš perspektīvās apbūves. Tas ietver – ūdensvada, kanalizācijas sistēmu, lietus ūdens novadsistēmas, gāzes vada un ceļu izbūvi.   

„Larix Property” ir starptautisks investors, „Inter IKEA Group” Īpašumu daļas uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu un pārvaldīšanu. Uzņēmums darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadus, realizējot kvartāla rekonstrukciju starp Dzirnavu, Zaļo un Antonijas ielām, attīstot dažādu funkciju ēkas. Paralēli darbam pie biroju un dzīvojamo ēku kompleksa Mārupē, uzņēmums intensīvi strādā pie apjomīga multifunkcionāla kompleksa Rīgā.

LNK Group iegādājas biroju ēku Jāņa Daliņa ielā 15

09.09.2014

alt

Valdība līdz 1.janvārim gaidīs Rīgas domes atbildi par risinājumiem nekustamo īpašumu maiņai starp valsti un pašvaldību

09.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā