Durvis ver "Ezerparka Nami "– jauns, kvalitatīvs dzīvojamais komplekss

Sakārtota un kvalitatīva dzīvesvide ir ikvienas ģimenes sapnis. Tieši to arī piedāvā Ezerparka Nami - jauns mikrorajons stratēģiski izdevīgā vietā  

Ezerparka Nami  – tas ir astoņu dzīvojamo māju komplekss ar pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, pazemes stāvvietām, velonovietnēm un bērnu rotaļu laukumiem. Patlaban ir tapuši divi pirmie nami, kuri pēc nodošanas ekspluatācijā šī gada rudenī gaida jaunos iemītniekus. Stratēģiski izdevīgais mikrorajona izvietojums – septiņu minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra un tiešā Mežaparka un Ķīšezera tuvumā - ir tikai viena no daudzajām jaunā mikrorajona iedzīvotāju priekšrocībām.  

Patīkama daudzveidība         

Pirmais, kas uzrunā, apskatot jaunos namus, ir to krāsainais, interesantais vizuālais izskats. Tiem, kam apnikusi tipveida namu vienveidība, būs interesanti iepazīties arī ar Ezerparka Namu dzīvokļu piedāvājumu: projektā pieejami divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar četriem atšķirīgiem apdares veidiem un daudziem, dažādiem plānojumiem. Tos papildus iespējams variēt ar iebūvējamo mēbeļu palīdzību, piemēram, atdalot no dzīvojamās telpas virtuves zonu. Trim pirmā stāva dzīvokļiem izveidotas āra terases, ko pēc vēlēšanās iespējams apaudzēt ar vīteņaugiem, dekorēt ar krāsainām gaismiņām utt. Zaļumu netrūks arī pārējiem mikrorajona iemītniekiem – aci priecē gan nesen sadīgusī zāle un dekoratīvie augu stādījumu, gan Lūcijas parks gandrīz divu hektāru platībā, ko plānots labiekārtot nākamgad.

Atšķirīga pieeja dzīvojamās vides plānojumam

Ezerparka Namu  komplekss tiek veidots pēc pavisam atšķirīgiem dzīvesvides plānojuma principiem nekā agrāko gadu mikrorajoni: te māju pagalmos nebraukās auto, un bērni varēs droši rotaļāties modernos, labiekārtotos rotaļu laukumos. Auto iespējams novietot apakšzemes stāvvietās, taču var gadīties, ka jauno namu iedzīvotāji automašīnu vietā daudz labprātāk izmantos pārvietošanos ar velosipēdiem, jo īpaši tāpēc, ka uz pilsētas centru ved ērts veloceliņš, pati namu apkārtne ir kā radīta nesteidzīgiem veloizbraucieniem kopā ar ģimeni, bet velonovietnes Ezerparka Namos varēs izmantot bez maksas. Par bērniem te padomāts, ne vien izvēloties plašos liftus, kuros ērti iebraukt ar bērnu ratiņiem, bet arī veidojot katram stāvam savu krāsojumu, lai jaunākie namu iemītnieki, steidzoties vakariņās pēc rotaļām pagalmā, vieglāk atrastu savu dzīvokli.

Ekonomisks un bez liekiem, nesamērīgi augstiem maksājumiem

Salīdzinot jaunu projektu piedāvājumu un cenas veidošanās tendences, Ezerparka Nami ierindojas tādu projektu vidū kā Biķerziedi, Jaunā Teika un NCC Develppoment dzīvojamie projekti Pļavniekos. Pašlaik vidējā dzīvokļu cena šī segmenta jaunajos projektos svārstās no 1600 līdz pat 1700 EUR/m2. Projektā Ezerparka Nami vidējā cena ir 1550 EUR/m2 , un pašlaik pircējiem vēl ir pieejami dzīvokļi ar pilnu apdari par cenu, sākot no 1350-1400 EUR/ m2. Pieejamā sākumcena iezīmē vēl kādu būtisku jaunā mikrorajona iedzīvotāju ieguvumu: tā kā dzīvokļu kvadratūra nav liela, samērīgi būs arī komunālie izdevumi. Pateicoties elektrības sadales apakšstacijai, zemāka nekā citviet Rīgā būs arī maksa par elektrību.

Iespēja augt un attīstīties kopā ar mikrorajonu

Ezerparka Namos  dzīvojošajiem bērniem būs iespēja augt līdz ar rajonu – vērot, kā aug nesen stādītā liepu aleja, slejas nami un veidojas komfortabla, sakopta pilsētas daļa. Saskaņā ar attīstītāja iecerēm, projekts ir daļa no plaša 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona Pilsēta pilsētā attīstību un izbūvi. „Mums ir vērienīgi plāni: VID ēka un krāsainais Ezerparka Namu projekts ir pirmie apbūves projekti, kas realizēti divu gadu laikā multifunkcionālas apbūves koncepta ietvaros,” uzsver SIA New Europe valdes loceklis Jānis Stakens. „Esam ieguldījuši aptuveni 6 miljonus eiro inženierkomunikāciju pievilkšanai visai projekta Ezerparks teritorijai un plānojam realizēt tālāko dzīvojamo apbūvi tuvāko piecu gadu laikā. Paredzam, ka projekts ar laiku kļūs par harmonisku un pilnvērtīgu Mežaparka zaļās rekreatīvās zonas turpinājumu.”

Apskati projekta mājas lapu  www.ezerparkanami.lv

Iesakām: Apskati šī mēneša īpašo piedāvājumu projektu PRIEDES šeit

 

Ieguldot aptuveni 10 miljonus eiro, pabeigta dzīvojamā kompleksa "Ezerparka nami" pirmo divu māju būvniecība

18.09.2014

Jēkabpilī informēs par jauno būvniecības procesa regulējumu

19.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām