Priekšvēlēšanu retorika maldina vēlētājus

Priekšvēlēšanu laikā, kad politiskās partijas izmanto atšķirīgus instrumentus, lai elektorāta acīs uzlabotu savu tēlu, medijos ir izskanējis viedoklis par arvien aktuālo tēmu - termiņuzturēšanās atļaujām (TUA). Proti, uzskatam, ka Krievijas Federācijas pilsoņi, kas Latvijā iegādājas nekustamo īpašumus un lūdz TUA, ir Vladimira Putina domubiedri, kuru mērķis ir apdraudēt Latvijas drošību, pilnīgi nepiekrīt ARCO REAL ESTATE valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits, uzskatot to par populisma augstāko pakāpi.

"Cik nožēlojami, ka deputātu kandidāti ir gatavi uz iedzīvotāju dezinformēšanu un maldināšanu, izmantojot demagoģisku retoriku, lai gūtu tautas masu atbalstu un popularitāti," sašutumu izrāda A. Šmits, kas jau vairākkārt uzsvēris, ka "nerezidenti, kas pērk īpašumus Latvijā, savā ziņā ir politiskie bēgļi, kas nav apmierināti ar notiekošo un kas nesaskata drošu nākotni palikšanai Krievijā."

Pārtraucot izsniegt TUA Krievijas Federācijas pilsoņiem, netiks risināta nacionāli noskaņoto kustību iedomātā problēma, jo ir citi veidi, kas nerezidentiem ļauj ieceļot Latvijas Republikā, piemēram, Šengenas vīzas iegūšana vai TUA iegūšana apmaiņā pret nekustamā īpašumu iegādi citā Eiropas Savienības valstī, salīdzina ARCO REAL ESTATE eksperts.

A. Šmits piebilst, ka “valsts saglabā tiesības anulēt vai atteikties pagarināt nerezidentiem izsniegtās TUA, ja tiek konstatēta jebkāda pretvalstiska rīcība”. Tādēļ izteikumi, kas vērsti uz tautu naida kurināšanu ir jāizskauž, savukārt vēlētājiem, dodoties pie vēlēšanu urnām, jāizdara racionāla izvēle, nevis jāpaļaujas uz demagoģiskiem apgalvojumiem, aicina A. Šmits.

Iesakām:   Apskati šī mēneša īpašo piedāvājumu projektu PRIEDES šeit

Aspazijas mājā iegulda miljonus

19.09.2014

Ārvalstu eksperti piedāvājuši risinājumus vairāku Rīgas ūdensobjektu attīstīšanai

19.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu