“Latio” rīkotās akcijas “Atvērtā māja” laikā īpašums Mārupē pieejams ar 30 tūkstošu eiro lielu atlaidi

Nekustamā īpašuma uzņēmums Latio akcijas Atvērtā māja ietvaros piektdien, 26.septembrī, un sestdien, 27.septembrī, aicina iepazīties ar dzīvojamo ciematu Dolce Vita Mārupē. Akcijas apmeklētājiem ciemata mājas tiek piedāvātas ar ievērojamu cenas atlaidi.

Akcijas laikā dvīņu mājas standarta cena samazināta par 21 000 eiro – līdz 249 000 eiro, bet savrupmājas standarta cena samazināta par 31 000 eiro – līdz 269 000 eiro.

Akcija “Atvērtā māja” ciematā “Dolce Vita” Mārupē, Veccīruļu ielā, notiks piektdien, 26.septembrī, no plkst. 15.00 līdz 20.00 un sestdien, 27.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 18.00.

“Latio” speciālisti “Atvērtās mājas” apmeklētājus iepazīstinās ar ciemata mājām, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Dolce Vita" ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats, kurā apvienoti mūsdienīgi arhitektoniskie un tehnoloģiskie risinājumi. Ciemats atrodas labā vietā ar pilnībā izveidotu infrastruktūru. Netālu ir Mārupes centrs, veikali, skola, bērnudārzi, sporta klubi, kafejnīcas. Rīgas centrs ir ātri un ērti sasniedzams gan ar sabiedrisko, gan privāto transportu.

Ciematu veido racionāla plānojuma dvīņu mājas, savrupmājas un rindu mājas. Mājokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Pateicoties panorāmas logiem un telpu augstajiem griestiem, visas mājas ir gaišas un komfortablas. Pirmo stāvu grīdas ir apsildāmas, projektā iekļauta iespēja ierīkot kamīnu. Katrai ciemata mājai ir plaša pirmā stāva terase ar koka dēļu grīdu un izeju uz dārzu, bet otrajā stāvā – terase ar panorāmas logiem. Mājām ir gāzes autonomā apkure, tās pieslēgtas pilsētas ūdens apgādei un aprīkotas ar augstākās kvalitātes ūdens filtriem.

Plašāk par projektu “Dolce Vita” http://www.latio.lv/lv/jaunie-majokli/town-houses-99

„Latio” ir akcijas „Atvērtā māja” aizsācējs Latvijā, un tā norit jau desmito gadu. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, izvēlēties piemērotāko īpašuma iegādes risinājumu un lieliski noder lēmumu pieņemšanā.

Ar informāciju par gaidāmajām akcijas “Atvērtā māja” apskatēm aicinām iepazīties “Latio” mājas lapas sadaļā “Atvērtā māja” http://www.latio.lv/lv/pircejiem/atverta-maja

Iesakām: Apskati jaunākos un izdevīgākos privātmāju piedāvājumus šeit

Izsludināts konkurss Latvijas paviljona būvniecībai izstādē "Expo 2015" Milānā

23.09.2014

alt

DOMESPACE- Dzīve un māja kustībā

24.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"