NCC Housing uzsāk dzīvojamās mājas Putnu ielā būvniecību

Skandināvu nekustamo īpašumu attīstītājs SIA NCC Housing uzsācis jaunā projekta NCC Mājas Putnu ielā 31 būvniecības darbus. Jaunais projekts atrodas Pārdaugavā, Ziepniekkalnā. Kopējās projekta investīcijas tiek plānotas vairāk nekā 4 miljoni eiro.

„NCC Housing” veic visu nekustamā īpašumu projektu būvniecību pašu spēkiem – tostarp, arī celtniecības darbus jaunajā projektā.

Šobrīd uzņēmums attīsta arī vērienīgu dzīvojamo māju projektu Mežciemā, Biķernieku ielā 160, ar 18 mājām un 356 dzīvokļiem.

Jaunajā projektā NCC Mājas Putnu ielā 31 ir uzsākta nulles cikla būvniecība. Šis būs īpašs skandināvu attīstītāja projekts Latvijā, kas patīkami pārsteigs ar modernās un zaļās dzīves telpas filozofiju. Attīstītājam ir svarīgi jaunās dzīvesvietas aktīvām ģimenēm izveidot vidē, kas ir saglabājusi savu Pārdaugavas agrāko lauku un seno ozolu šarmu. Projekta īstenošanā NCC nolēma līdzsvarot modernos ēkas arhitektūras risinājumus ar zaļo apkārtni.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „Plānojot jauno projektu, galvenie kritēriji bija mūsu potenciālo klientu vajadzības. Mūsu mērķa auditorija ir jaunās ģimenes, kam ir nepieciešami pārdomāti mājokļi ar zemām ekspluatācijas izmaksām un kvalitatīva dzīves vide, ko arī savos projektos īstenojam. Mūsu pieredze rāda, ka pieprasījums pēc šādiem mājokļiem arvien pieaug, uz ko norāda tas, ka jau pirmajās projekta prezentācijās mutiskas rezervācijas veica vairākas ģimenes.”

Jaunajā projektā tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu, trīs un četru istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. Mājās ērtības nodrošinās lifts. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, autostāvieta pagalmā un saimniecības telpa pagrabstāvā.

Projekts atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, ērti pieejamu sabiedrisko transportu, tirdzniecības centriem, medicīnisko aprūpi, mācību iestādēm, kā arī sporta klubiem un dažādām izklaides iespējām.

Projekts tiek īstenots, izmantojot pašu finansējumu, līdz ar to nodrošinot neatkarību no banku kredītiem. Mājas plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada nogalē. 

Iesakām:   Apskati jaunākos un izdevīgākos privātmāju piedāvājumus šeit

Bīstamības dēļ slēgs Saldus kultūras centra ēku

26.09.2014

Augustā rekordliels TUA pieteikumu skaits

26.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Iegādājies sapņu dzīvokli par īpaši izdevīgu cenu!

4

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

5

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

6

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

City24 redaktora izvēle

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

alt

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

alt

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā