NCC Housing uzsāk dzīvojamās mājas Putnu ielā būvniecību

Skandināvu nekustamo īpašumu attīstītājs SIA NCC Housing uzsācis jaunā projekta NCC Mājas Putnu ielā 31 būvniecības darbus. Jaunais projekts atrodas Pārdaugavā, Ziepniekkalnā. Kopējās projekta investīcijas tiek plānotas vairāk nekā 4 miljoni eiro.

„NCC Housing” veic visu nekustamā īpašumu projektu būvniecību pašu spēkiem – tostarp, arī celtniecības darbus jaunajā projektā.

Šobrīd uzņēmums attīsta arī vērienīgu dzīvojamo māju projektu Mežciemā, Biķernieku ielā 160, ar 18 mājām un 356 dzīvokļiem.

Jaunajā projektā NCC Mājas Putnu ielā 31 ir uzsākta nulles cikla būvniecība. Šis būs īpašs skandināvu attīstītāja projekts Latvijā, kas patīkami pārsteigs ar modernās un zaļās dzīves telpas filozofiju. Attīstītājam ir svarīgi jaunās dzīvesvietas aktīvām ģimenēm izveidot vidē, kas ir saglabājusi savu Pārdaugavas agrāko lauku un seno ozolu šarmu. Projekta īstenošanā NCC nolēma līdzsvarot modernos ēkas arhitektūras risinājumus ar zaļo apkārtni.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „Plānojot jauno projektu, galvenie kritēriji bija mūsu potenciālo klientu vajadzības. Mūsu mērķa auditorija ir jaunās ģimenes, kam ir nepieciešami pārdomāti mājokļi ar zemām ekspluatācijas izmaksām un kvalitatīva dzīves vide, ko arī savos projektos īstenojam. Mūsu pieredze rāda, ka pieprasījums pēc šādiem mājokļiem arvien pieaug, uz ko norāda tas, ka jau pirmajās projekta prezentācijās mutiskas rezervācijas veica vairākas ģimenes.”

Jaunajā projektā tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu, trīs un četru istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. Mājās ērtības nodrošinās lifts. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, autostāvieta pagalmā un saimniecības telpa pagrabstāvā.

Projekts atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, ērti pieejamu sabiedrisko transportu, tirdzniecības centriem, medicīnisko aprūpi, mācību iestādēm, kā arī sporta klubiem un dažādām izklaides iespējām.

Projekts tiek īstenots, izmantojot pašu finansējumu, līdz ar to nodrošinot neatkarību no banku kredītiem. Mājas plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada nogalē. 

Iesakām:   Apskati jaunākos un izdevīgākos privātmāju piedāvājumus šeit

Bīstamības dēļ slēgs Saldus kultūras centra ēku

26.09.2014

Augustā rekordliels TUA pieteikumu skaits

26.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu