"Jūrmalas namsaimnieku" iegādāsies Lietuvas kompānija "Būsto valdas"

SIA Jūrmalas namsaimnieks par noteikto izsoles sākumcenu - 2 959 461 eiro - iegādāsies Lietuvā reģistrēta kompānija UAB Būsto valda, aģentūru LETA informēja Jūrmalas pilsētas domē.

Saskaņā ar privatizācijas projekta noteikumiem izsoles rīkotājs pieņēma lēmumu par kapitāla daļu paketes pirkuma līguma slēgšanu ar minēto kompāniju par izsoles sākumcenu. Kā informēja domes pārstāve Ieva Aile, tālāk izsoles rezultāti tiks virzīti apstiprināšanai uz nākamo Jūrmalas pilsētas domes sēdi, kas notiks šā gada 9.oktobrī. Savukārt līguma slēgšana un norēķini par "Jūrmalas namsaimnieka" kapitāla daļu iegādi veicami divu mēnešu laikā no privatizācijas rezultātu apstiprināšanas.

Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Artūrs Grants norāda, ka dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jomā pieredzējušu pretendentu atlasei, izsoles kritērijos tika noteiktas prasības gan pēc pieredzes dzīvojamo māju apsaimniekošanā, gan pēc finansiālās stabilitātes. Pēc publiski pieejamās informācijas - "Lursoft" dati, "Firmas.lv" vietne -, kā arī Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas sniegtās informācijas, kritēriju prasībām atbilst vismaz četri Latvijas uzņēmumi, kā arī vairākas kompānijas no tuvākajām kaimiņvalstīm - Igaunijas un Lietuvas. Pēc izsoles izsludināšanas par privatizējamās SIA "Jūrmalas namsaimnieks" 100% kapitāla daļu privatizāciju interesi izrādīja trīs iespējamie pretendenti, tostarp pretendents no Lietuvas, iesniedzot papildu jautājumus par privatizācijas projektu un izsoles nosacījumiem.

Jau ziņots, ka PSIA "Jūrmalas namsaimnieks" privatizācijas process uzsākts pēc Administratīvās rajona tiesas 2008.gada 17.marta sprieduma, pārsūdzot 2006.gadā domes atteikumu nodot uzņēmumu privatizācijai. Līdz ar to pašvaldība uzsāka "Jūrmalas namsaimnieka" privatizācijas procesu, 100% kapitāla daļas pārdodot atklātā izsolē.

Kā ziņots, šodien notika Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošās privatizējamās SIA "Jūrmalas namsaimnieks" 100% kapitāla daļu atklātā izsole. Uzņēmuma privatizācijai - kapitāla daļu pārdošanai, bija pieteicies viens - minētais - pretendents no Lietuvas.

Iesakām:   Apskati jaunākos un izdevīgākos privātmāju piedāvājumus šeit

150 000 EUR vērtiem īpašumiem paredzama cenu samazināšanās

30.09.2014

Atvērto durvju dienās aicina aplūkot apsiltinātu dzīvojamo māju

30.09.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām