"YIT Celtniecība" svin spāru svētkus Šampētera projektā „Domino”

SIA YIT Celtniecība, būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs atzīmējis spāru svētkus daudzdzīvokļu namam Domino Šampētera rajonā, Stendes ielā 5. Daudzdzīvokļu nama Domino būvniecība uzsākta šī gada pavasarī, projektu plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā 2015. gada sākumā. Kopējās YIT Celtniecība investīcijas Domino projektā pārsniegs 3.3 miljonus eiro.

„Domino” projekta ietvaros tiks uzbūvēta 4 un 5 stāvu dzīvojamā ēka, kurā atradīsies 51 vienas līdz četru istabu plaši dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 37 m2 līdz 112 m2. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1431 eiro kvadrātmetrā.

Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs:  “Šampētera rajons ir viens no pircēju pieprasītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Rīgā, Pārdaugavas daļā, kas ir centra tuvumā, tādēļ pircēju interesi par dzīvokļu iegādi „Domino” projektā vērtējam kā ļoti labu. „Domino” ir viens no retajiem jaunajiem dzīvokļu projektiem šajā pilsētas daļā, vietā, kas apvieno labi attīstītu infrastruktūru, ērtu, mūsdienīgu vidi dzīvošanai ar klusu zaļo zonu. Pateicoties dzīvokļu pārdomātajam un funkcionālajam plānojumam, būvniecības kvalitātei un „YIT Celtniecība” energoefektivitātes risinājumiem, „Domino” būs piemērota dzīvesvieta jaunajām ģimenēm, kas plāno mājokļa iegādi videi draudzīgā vietā. Jaunais projekts Šampētera rajonā atrodas skolu, bērnudārzu, iepirkšanās un atpūtas centru tuvumā, kā arī rajonā ir ērti pieejams pilsētas sabiedriskais transports”.

Iedzīvotāju ērtībai „Domino” projektā tiks izbūvēts lifts, tiks nodrošināta automašīnu novietošana virszemes vai pazemes autostāvvietās, pagrabstāvā būs pieejamas noliktavas, tiks ierīkots mājīgs bērnu rotaļu laukums, kā arī apkārt esošā teritorija tiks izgaismota un labiekārtota.

Līdzīgi kā citos „YIT Celtniecība” daudzdzīvokļu namu projektos, arī „Domino” projektēšanas un būvniecības gaitā liela uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātes risinājumiem, par ko liecina izsniegtais ēkas energoefektivitātes sertifikāts, tādejādi nodrošinot zemus komunālos maksājumus dzīvokļu ekspluatācijas laikā

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit!

Nebijis piedāvājums – dzīve bez komunālajiem maksājumiem!

01.10.2014

alt

Karstie piedāvājumi Jaunajos projektos no City24.lv

01.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām