„Latio namsaimnieks” ir gatavs jau šobrīd pieslēgt apkuri dzīvojamajām mājām

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmums SIA Latio namsaimnieks ir veicis visus priekšdarbus apkures sezonas uzsākšanai un uzsācis pakāpenisku apsaimniekoto māju pieslēgšanu apkurei.

Lai dzīvojamo māju pie apkures pieslēgtu jau šobrīd, „Latio namsaimnieka” klientiem ar attiecīgu vēlmi jāvēršas uzņēmuma klientu apkalpošanas centrā, zvanot darba dienās no plkst. 09.00 līdz 18.00 pa tālruņiem 67357700, 22120000, nosūtot pieprasījumu elektroniski uz e-pasta adresi namsaimnieks@latio.lv, vai arī ierodoties uzņēmuma birojā.

„Latio namsaimnieka” valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs skaidro, ka mājās, kurās ir ievēlēti kopības pārstāvji, apkures pieslēgšana notiks saskaņojot to ar kopības pārstāvjiem, savukārt mājās, kurās kopības pārstāvji nav ievēlēti, apkure tiks pieslēgta, ja par šādu vēlmi uzņēmumam mutiski vai rakstiski būs paziņojuši vismaz 30% no kopējā dzīvokļu īpašnieku skaita.

Gadījumos, kad kopības pārstāvji nevēlēsies apkuri dzīvojamajai mājai pieslēgt pirms termiņa, uzņēmums klientu vēlmes ņems vērā, vienlaikus turpinot gatavošanos apkures sezonas uzsākšanai.

Tāpat „Latio namsaimnieks” informē, ka katru gadu sniedz aktīvu atbalstu iedzīvotājiem daudzdzīvokļu mājās, kuru pārvaldnieki nav norēķinājušies par siltumenerģiju. “Gaidāmā apkures sezona nebūs izņēmums – „Latio namsaimnieks” spēs palīdzēt dzīvokļu īpašniekiem mājās, kuru apsaimniekotāji nebūs norēķinājušies ar siltuma piegādātāju un parādu dēļ nebūs iespējama apkures sezonas sākšana,” norāda A.Gontarevs.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit!

Rīgā atzīmēs Pasaules arhitektūras dienu

02.10.2014

"Latio namsaimnieks": Komunālie parādi vai nu jāpiedzen, vai jānoraksta

03.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā