"LNK Industries Group" nodod ekspluatācijā tiltu pār Daugavu Jēkabpilī

LNK Industries Group nodevusi ekspluatācijā tiltu pār Daugavu Jēkabpilī, informē uzņēmums.

Tilta pār Daugavu Jēkabpilī renovācijas darbus konkursa rezultātā veica uzņēmumu AS "LNK Industries" un AS "Latvijas tilti" izveidotā pilnsabiedrība "LNK Industries Group", kas 2013.gadā uzvarēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības organizētājā konkursā par pašreizējā tilta pār Daugavu renovāciju.

Projekta kopējās izmaksas ir 7 363 972 eiro, tai skaitā ERAF finansējums - 6 080 023 eiro, valsts budžeta dotācija - 220 919 eiro un pašvaldības līdzfinansējums - 1 063 028 eiro.

Tilta, kas pēdējo reizi tika remontēts 1995.gadā, renovācija tika veikta posmā no Kurzemes ielas līdz Vienības ielai. Pilnsabiedrības "LNK Industries Group" pārziņā bija brauktuves un ietves seguma maiņa, tilta balstu remonts, laiduma konstrukcijas remonts, margu, barjeru un apgaismes stabu demontāža un jaunu uzstādīšana, notekcauruļu maiņa un tilta daļu krāsošanas darbi.

"LNK Industries" valdes loceklis Jevgenijs Locovs uzsver, ka "remontdarbu rezultātā tika apturēta tilta tehniskā stāvokļa pasliktināšanās, novērsti ekspluatācijas laikā radušies defekti un bojājumi, kā arī nodrošināta būves ilgmūžība vēl vismaz 30-40 gadus".

Tilts pār Daugavu Jēkabpilī tika uzbūvēts 1962.-1963.gadā, savienojot abas Daugavas krastu pilsētas (Krustpili un Jēkabpili) zem viena nosaukuma - Jēkabpils. Tilts tika uzcelts vecā tilta vietā, kurš nodrošināja dzelzceļa un autotransporta kustību starp abiem Daugavas krastiem, bet Otrā pasaules kara laikā tika nopostīts līdz pamatiem.

AS "LNK Industries" specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā no A līdz Z. "LNK Industries" galvenā darbības joma ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā.

AS "Latvijas tilti" ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit!

Rīgā atklāts jauns ražošanas komerccentrs Uriekstes ielā 14

03.10.2014

alt

Mājokļu aizsardzībai izmanto gan tradicionālus drošības risinājumus, gan māņticību

06.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

2

Viens no arhitekta Modra Ģelža pēdējiem veikumiem – privātmāja Mežaparkā

3

Atvērto durvju dienas - noķer "Lielo lomu" Rīgas centra jaunajos projektos

4

Dārzciema pērle – elegants dzīvoklis ar septiņām istabām

5

Maskavas forštate – no rīdzinieku bieda līdz unikālai dzīvesvietai ar milzīgu potenciālu

6

Ķīpsala – likteņupes Daugavas un Vecrīgas ainavu ieskautā sala, kur sadzīvo pretstati

City24 redaktora izvēle

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

alt

Radoši padomi mājokļa sienu "atdzīvināšanai"

alt

Dārzciema pērle – elegants dzīvoklis ar septiņām istabām