Uzsākta dzīvokļu tirdzniecība Rīgas dzīvojamajā kompleksā Salnas ielā 21

Kompānija CCDU Baltic  ir uzsākusi dzīvokļu tirdzniecību Latvijā šobrīd vislielākajā dzīvojamajā projektā - jaunā mājā Salnas ielā 21 (Rīgā). Pirmajā kārtā pircējiem ir pieejami 200 jauni vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi. Tiem ir veikta pelēkā apdari, un to cenas sākas no 850 eiro/m2. Tās ir gandrīz pielīdzināmas sērijveida dzīvokļu cenām Rīgas labākajos mikrorajonos. 

Pļavnieku mikrorajonā esošā kompleksa Salnas 21 deviņstāvu dzīvojamo ēku ar kopumā 518 dzīvokļiem uzbūvēja 2008.gadā. CCDU Baltic to nopirka 2013.gadā  no iepriekšējā īpašnieka - kompānijas Ektornet Latvia - un vairāk nekā gadu nodarbojās ar kāpņu telpu, komunikāciju, dzīvokļu un pazemes garāžas remontu un sagatavošanu pārdošanai. "Mēs pārliecinājāmies par visu ēkas nesošo konstrukciju drošumu. Pilnībā pārbaudījām arī apkures sistēmas darbspēju - ēkā visu pagājušā gada apkures sezonu. Kad tajā vēl nedzīvoja neviens iemītnieks un noritēja remontdarbi, tika uzturēta 20 grādu temperatūra," stāsta CCDU Baltic direktors Eduards Krūmiņš. Sagatavošanas darbu nobeiguma posms ietvēra piegulošās teritorijas apzaļumošanu un divu bērnu rotaļlaukumu ierīkošanu.

Pirmajā kārtā pārdošanai ir izlikti 200 vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi ar platību no 37 līdz 69 kvadrātmetriem. 90% dzīvokļu ir vai nu franču vai pilnvērtīgi balkoni ar platību līdz sešiem kvadrātmetriem. Visi dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pelēko apdari un par cenām, kas ir pielīdzināmas Pļavnieku un Purvciema mikrorajonu labākajiem sērijveida dzīvokļu piedāvājumiem. Dārgākais Salnas ielas 21.nama dzīvoklis maksā 64 000 eiro. Savukārt auto vietas cena apkurināmā pazemes garāžā ir 6000 eiro.

"Pēdējā laikā ir novērojams visai liels rīdzinieku pieprasījums pēc dzīvokļiem sērijveida projektos. To cenas pakāpeniski ceļas. Tomēr tie ir dzīvokļi padomju laikos būvētās mājās, kuru daudzi elementi ir nolietojušies vai ir tuvu to maksimālajam tehniskās ekspluatācijas laikam. Ziemas periodā šo māju dzīvokļu apkures izdevumi ir ļoti lieli. Projekts Salnas ielā 21 ir izdevīga alternatīva sērijveida mājokļa iegādei. Cilvēki saņem dzīvokli mūsdienu dzīves līmenim atbilstošām prasībām, tam ir jaunas komunikācijas un mūsdienu prasībām atbilstoši energoefektivitātes rādītāji," paskaidro Eduards Krūmiņš. Kā liecina iepriekšējās aplēses, ziemas periodā apkures maksājumi Salnas ielas 21. namā būs vismaz par 30% mazāki nekā sērijveida mājās.

Pieredze, ko kompānija CCDU Baltic ir guvusi ēkas otrajā stāvā esošā dzīvokļa demonstrācijas laikā, liecina, ka jebkura šā kompleksa dzīvokļa pilns remonts aizņem ne vairāk par piecām nedēļām. Pircējam ir iespēja izstrādāt dzīvokļa plānojumu un pasūtīt dzīvoklim vēlamo iekšējo apdari.

Projekta īpašnieki ir noslēguši līgumus ar Latvijas lielākajām bankām ne tikai par dzīvokļu ar pelēko apdari iegādes finansēšanu 90% apmērā no pirkuma vērtības, bet arī par kredītu piešķiršanu dzīvokļa remontam. Banku kompāniju sagatavotie tirgus apskati liecina, ka cilvēki vēlas pirkt jaunus mājokļus. Tomēr ne vienmēr var atrast viņu iespējām atbilstošu piedāvājumu. Projekts Salnas ielā 21 ir alternatīva tiem, kuri apsver sērijveida mājokļa iegādi.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Pētījums: Rīga, Pierīga un Kurzeme tiek uzskatītas par piemērotāko dzīvesvietu ģimenei ar bērniem

06.10.2014

Prezidents tomēr izsludina grozījumus Maksātnespējas likumā

06.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

4

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

5

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

6

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām