Ieilgusī ziema sadārdzina būvniecības izmaksas

Ieilgusī ziema būtiski sadārdzina būvniecības darbus, radot zaudējumus būvniekiem un kavējot objektu nodošanu, biznesa portālu Nozare.lv informēja energoceltniecības kompānijas SIA RECK valdes priekšsēdētājs Viesturs Kaģis.

Var uzskatīt, ka šogad ieilgusī ziema ir sava veida force majeur būvniekiem, jo nav iespējams veikt daudzu energoobjektu izbūvi, kā arī termiņā nodot jau sāktos objektus. Katru gadu šai laikā sākas intensīva būvniecības sezona, diemžēl šogad nav iespējams pat sākt daudzus darbus, norādīja Kaģis.

"Patlaban liela daļa resursu nevar tikt nodarbināta, jo zeme ir sasalusi, un arī aukstums ietekmē darbu sākšanu. Piemēram, mums daudzu darbu veikšanai ir jāveic speciāli zemes atkausēšanas darbi, kas savukārt sadārdzina izmaksas. Šis ir kā apburtais loks, kurā nonākusi liela daļa būvnieku," sacīja Kaģis.

Viņš atzīst, ka, sezonai sākoties, būvniecības nozarē pastiprināsies jau tā aktuālā darbaspēka problēma, kuru īpaši šogad ietekmēs iepriekš minētais faktors – darbi ir iekavējušies. Līdz ar to gandrīz vienlaikus sāksies daudzu objektu būvniecība, un būs nepieciešama maksimāla darbaspēka piesaiste.

SIA "RECK" darbojas energoceltniecības nozarē, sniedzot elektromontāžas pakalpojumus. "RECK" apkalpo elektroietaises, elektrolīnijas, transformatoru punktus, kabeļu līnijas, spriegumā no 0,4 līdz 330 kilovolti. Kompānija arī nodrošina elektroapgādes ārējo tīklu izbūvi, avārijas seku likvidācija un apakšstaciju apkalpošanu.

Atvērto durvju dienas projektā „NCC Mājas Biķernieku ielā 160, Rīgā”, Mežciemā!

12.04.2013

Bibliotēka no transporta konteineriem. Krievu bagātnieku mājokļu kaprīzes. „Jo lielāks skapis- jo labāk” jeb jaunais Ņujorkas dzīvokļu trends.

15.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu