"Pillar" iegādājas Vācijas arhitektu uzņēmuma "Schaller Architekten Stuttgart" Rīgas biroju

Pārņemot finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City teritorijas tehniskā projekta izstrādi savās rokās, nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupa Pillar ir iegādājusies Vācijas arhitektu uzņēmuma Schaller Architekten Stuttgart Rīgas biroju, liecina informācija Pillar mājaslapā.

Līdz ar to "Pillar" grupu papildinājis jauns uzņēmums - "Schaller Kyncl Architekten Riga".

Arhitektu biroja pārņemšanas mērķis ir vēl vairāk koncentrēt visus ar "New Hanza City" projekta attīstību saistītos procesus "zem viena jumta", kas ļaus strukturēt un optimizēt "Pillar" darbu šī vērienīgā projekta laikā. "Schaller Kyncl Architekten Riga" uzdevums ir izveidot visu nepieciešamo projekta tehnisko dokumentāciju, lai, iespējams, jau 2015.gadā tiktu uzsākti pirmie celtniecības darbi "New Hanza City" teritorijā.

"Schaller Kyncl Architekten Riga" izpilddirektors ir Matīss Palsāns, kurš būvniecības nozarē jau ir vairāk nekā 15 gadus. Strādājis vadošos amatos tādos uzņēmumos kā SIA "YIT celtniecība", SIA "Merks", SIA "Dzega-jumti" un citos. Ieguvis lielu pieredzi un zināšanas vispārējo celtniecības darbu tāmēšanā, pasūtītājam nodoto objektu garantijas laika apsaimniekošanā, ēku tehnisko projektu izstrādes vadīšanā, kā arī iepirkumu konkursu piedāvājumiem nepieciešamo dokumentu sagatavošanā.

"Schaller Kyncl Architekten Riga" strādā arī galvenais arhitekts Uldis Lauža un arhitekts-projektētājs Aigars Rečs. Tuvākajā laikā uzņēmumam pievienosies vēl vairāki citi speciālisti.

Finanšu un darījumu centra "New Hanza City" projektu attīsta "ABLV Bank" grupas nekustamā īpašuma uzņēmumu "Pillar" grupa. SIA "New Hanza City" reģistrēta 2009.gadā, un uzņēmums pilnībā pieder AS "ABLV Bank". Lielākā daļa "New Hanza City" kvartāla attīstāmās teritorijas ir "ABLV Bank" īpašumā (19,7 hektāri).

Jau ziņots, ka "Pillar" pirmajā pusgadā sasniegusi vēsturiski labākos darījumu apjomus - noslēgti pārdošanas darījumi par 350 īpašumiem, kas ir par 48% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, un kopējā darījumu summa bija 18,3 miljoni eiro.

"Pillar" rekonstruēto īpašumu attīstības portfelī ir tādi projekti kā "Elizabetes Park House", "Saules rasa", "Pine Breeze", "Mārtiņa nams 2", "Liesmas Apartment House", "Dārza Apartment House", "Lielezeres Apartment House" un citi. Lielākā daļa no tiem jau ir pārdoti.

"Pillar Holding Company", kas izveidota 2008.gadā, pieder "ABLV Bank" un apvieno "ABLV" grupas uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un tirdzniecība.

"Pillar" pieder viens no lielākajiem nekustamā īpašuma portfeļiem Latvijā - daudzdzīvokļu nami, atsevišķi dzīvokļi, privātmājas, zeme un komercobjekti. Kopumā "Pillar" pārraudzībā atrodas aptuveni 900 nekustamie īpašumi ar kopējo vērtību aptuveni 74 miljoni eiro. Uzņēmums līdz šim īpašumu rekonstrukcijās kopumā ieguldījis 15 miljonus eiro.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

"Eurostat": Latvijā otrajā ceturksnī piektais straujākais mājokļu cenu pieaugums ES

09.10.2014

alt

Kopējais investīciju apjoms komerciālajā nekustamajā īpašumā Baltijā, pirmajā pusgadā pārsniedza 385 miljonus eiro.

09.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu