Notiks nekustamo īpašumu speciālistu profesionālais forums "Lepnums par profesiju"

Šodien notiks nekustamo īpašumu speciālistu profesionālais forums Lepnums par profesiju.

Forums notiks plkst.15 Jeruzalemes ielā 2/4, konferenču zālē 2.stāvā.

Foruma mērķis - uzsvērt nekustamo īpašumu aģentu profesionālās sagatavotības svarīgumu plašai sabiedrībai un parādīt šīs profesijas nozīmību drošu darījumu ar nekustamo īpašumu nodrošināšanai.

Forumā Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) valdes loceklis un Sertifikācijas biroja vadītājs Andrejs Valters dalīsies pieredzi par darbu aģentu apvienošanā un profesijas standarta izstrādāšanā, pie kura darbs rit jau daudzus gadus.

Profesionāla izglītības centra "Study For Life" direktore Inga Cironoka stāstīs par "Study For Life" mācību programmu "Darījumi ar nekustamo īpašumu un to tiesiskais pamatojums", akcentējot profesionālisma nozīmību šajā sfērā.

SIA "Ekocentrs" īpašniece un mācību grāmatas "Darījumi ar nekustamo īpašumu" autore Jeļena Kordževa informēs par grāmatas tapšanas vēsturi un sagaidāmajām sabiedriskā viedokļa pārmaiņām profesijas sakarā.

SIA "Latio" īpašnieks Edgars Šīns paudīs viedokli par profesijas veidošanu no pašiem pirmsākumiem, par profesionālisma svarīgumu.

SIA "Eiroeksperts" īpašnieks un Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas LĪVA priekšsēdētājs Vilis Žuromskis informēs par gatavošanos vērtētāju mācību grāmatas radīšanai, par visu profesiju vienota standarta nozīmību un par personisko ieguldījumu nekustamo īpašumu aģentu apmācībai paredzētā materiāla tapšanā.

Zvērinātais advokāts Jānis Lapsa stāstīs par savu profesionālo pieredzi nekustamo īpašumu jomā, kā arī par apmācības svarīgumu kompetences un profesionālisma paaugstināšanā.

Jurists un nekustamo īpašumu nozares speciālists Indulis Krauze runās par to, kā, viņaprāt, šis mācību materiāls palīdzēs nekustamo īpašumu aģentu tirgum kļūt daudz vienotākiem un profesionālākiem.

"SEB bankas" filiāles "Rīdzene" vadītāja Ineta Zirne dalīsies pieredzē par personisko ieguldījumu nekustamo īpašumu aģentu apmācībai paredzētā materiāla tapšanā, kā arī par to, cik daudz vienkāršāk ir strādāt ar profesionāļiem, apkalpojot klientus, kuri iegādājas nekustamo īpašumu kredītā.

Profesija "nekustamo īpašumu aģents", kura ir formējusies 23 gadu garumā, ir ieguvusi fundamentālu bāzi profesionāļu apmācībai - Latvijā izdots pirmais mācību līdzeklis "Darījumi ar nekustamo īpašumu", kas radīts uz Izglītības ministrijas licencētās izglītības programmas "Darījumi ar nekustamo īpašumu un to tiesiskais pamatojums" bāzes.

Mācību materiāls sastāv no trim daļām un ir veidots kā rokasgrāmata, kura atvieglos profesijas apgūšanas teorētisko daļu un būs noderīga gan studentiem, gan nekustamo īpašumu profesionāļiem darba ikdienā.

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Kopējais investīciju apjoms komerciālajā nekustamajā īpašumā Baltijā, pirmajā pusgadā pārsniedza 385 miljonus eiro.

09.10.2014

alt

VDI pieķer savas ēkas renovētājus darba drošības noteikumu pārkāpšanā

10.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

6

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

City24 redaktora izvēle

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas