Pārdos 95% SIA "Ledus halle "Liepājas metalurgs"" kapitāldaļu

Maksātnespējīgās AS Liepājas metalurga (LM) administrators Haralds Velmers paredzējis izsolīt 95% no LM piederošās SIA Ledus halle Liepājas metalurgs kapitāldaļu, liecina paziņojums par pārdošanu.

Iesniegumus par dalību pārdošanas procesā jānosūta uz administratora elektroniskā pasta adresi "Haralds.Velmers@advokatu-birojs.lv". Pretendentam savi pirkuma piedāvājumi administratoram jāiesniedz līdz 2014.gada 13.oktobrim.

Administrators ledus halles kapitāldaļas pārdos tam pretendentam, kurš iesniegs izdevīgāko piedāvājumu.

Kopā ar kapitāldaļām kā lietu kopumu plānots pārdot ar ledus halli saistīto, par labu AS "Citadele banka" ieķīlāto, LM piederošo nekustamo īpašumu Brīvības ielā 3/7, Liepājā, un par labu Finanšu ministrijai ieķīlāto un neieķīlāto kustamo mantu pēc saraksta.

Liepājas dome 18.septembrī pieņēma lēmumu saglabāt ledus halli Brīvības ielā 3/7, Liepājā, kā Liepājas pilsētas iedzīvotājiem nozīmīgu sporta nozares objektu un piekrita, ka SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" iegūst īpašumā ledus halli un kustamo mantu, kas ir saistīta ar ledus halles darbības nodrošināšanu, kā arī SIA "Ledus halle "Liepājas Metalurgs"" 19 kapitāla daļas, kas kopā veido 95% no pamatkapitāla.

Jau ziņots, ka tiesības slēgt darījumu par "Liepājas metalurga" pamatražotnes iegādi ieguvis Ukrainas uzņēmums "KVV Group", taču jāpabeidz ir arī citu ar "Liepājas metalurgu" saistīto īpašumu, kuriem nav pieteikušies pircēji, pārdošana, tostarp jālemj par Liepājas Ledus halles jauno īpašnieku. Patlaban notiek pārrunas ar Valsts kasi un banku "Citadele", lai pašvaldība iegūtu savā īpašumā ledus halli, iepriekš norādīja Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija). "Tas ir būtisks solis, lai šis sporta objekts būtu drošās rokās un ar saprotamu nākotni," sacīja Sesks.

Šogad Liepājā ir izveidots jauns hokeja klubs "Liepāja" kā likvidētās "Liepājas metalurga" hokeja komandas pēctecis. Šīs pilsētas vienība Latvijas čempionātā uzvarējusi astoņas reizes, bet pagājušo sezonu izlaida, jo rūpnīca pārstāja uzturēt hokeja komandu. Līdz ar "Liepājas metalurga" maksātnespēju pašvaldības Sporta pārvalde ir pārņēmusi savā pārziņā bērnu un jauniešu sporta programmu.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Rīgas pils ugunsgrēka lietu nodod tiesai

10.10.2014

Decembrī izsolīs maksātnespējīgā uzņēmuma "Krāsainie lējumi" mantu

13.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu