Decembrī izsolīs maksātnespējīgā uzņēmuma "Krāsainie lējumi" mantu

Decembrī paredzēts izsolīt maksātnespējīgās alumīnija sakausējumu un citu metālizstrādājumu ražotājas AS Krāsainie lējumi nekustamos īpašumus un kustamo mantu, liecina publicētais paziņojums par izsoli.

Paredzēts, ka 5.decembrī tiks izsolīts AS "Krāsainie lējumi" piederošais nekustamais īpašums un kustamā manta kā lietu kopība, kuras novērtējums un izsoles sākumcena ir 1,11 miljoni eiro.

Lietu kopību veido zemesgabals 5977 kvadrātmetru platībā Ilzenes ielā 11, Rīgā. Šī īpašuma novērtējums ir 122 000 eiro.

Tāpat paredzēts izsolīt zemesgabalu Ilzenes ielā 10 495 kvadrātmetru platībā, uz kura atrodas trīs nojumes, 80 metri dzelzceļa sliežu un platforma-rampa. Šī īpašuma novērtējums ir 249 000 eiro.

Tāpat izsolīs nekustamo īpašumu Ilzenes ielā 11, kuru veido angārs-noliktava un sardzes ēka. Šī īpašuma novērtējums ir 51 000 eiro.

Izsolīs arī kustamo mantu - nojaucamu angāru. Šī īpašuma novērtējums ir 122 000 eiro.

Pārdos arī nekustamo īpašumu Ganību dambī 21A, kuru veido divas administratīvās ēkas, ražošanas korpuss, trīs darbnīcas, sargu postenis, 11 nojumes, kokapstrādes darbnīca, metāla apstrādes cehs un divas transformatora apakšstacijas. Šī īpašuma novērtējums ir 672 938 eiro.

Izsolīs arī Ganību dambī 21A esošo kustamo mantu - 13 vienības tehnoloģisko iekārtu un aprīkojuma. Tiks izsolītas piecas kausēšanas krāsnis, trīs atstarojošā tipa krāsnis un cits aprīkojums. Šī īpašuma novērtējums ir 5067 eiro.

Nekustamā īpašuma un kustamās mantas kā lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 1 110 000 eiro. Ar pievienotās vērtības nodokli apliekama kustamās mantas vērtība.

Pēc kārtas šī ir pirmā izsole. Izsole notiks 2014.gada 5.decembrī plkst.10 Ganību dambī 21A, Rīgā.

Jau ziņots, ka ar Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas lēmumu 2014.gada 13.februārī sākts AS "Krāsainie lējumi" maksātnespējas process.

"Firmas.lv" un aģentūras LETA biznesa portāla "Nozare.lv" veidotajā "Latvijas biznesa gada pārskatā 2013" metālapstrādes un mašīnbūves nozares uzņēmumu topā "Krāsainie lējumi" ieņēma 6.vietu pēc apgrozījuma.

"Krāsaino lējumu" eksporta apjomi 2011.gadā pārsniedza 35,6 miljonus eiro. Uzņēmums eksportēja uz Vjetnamu, Taizemi, Malaiziju, Izraēlu, Indiju, Bangladešu, Vāciju, Austriju, Poliju, Lietuvu un Igauniju, pārdodot gan saražotos alumīnija un krāsaino metālu izstrādājumus, gan inovatīvu produktu ar augstu pievienoto vērtību - LED gaismekļus apdzīvotu vietu izgaismošanai diennakts tumšajā laikā.

2012.gada 23.februārī "Krāsainie lējumi" saņēma Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras balvu par izciliem panākumiem eksportā.

"Krāsainie lējumi" dibināti 1991.gadā un specializējas dažādu alumīnija sakausējumu ražošanā.

2006.gada vasarā "Krāsaino lējumu" akcijas piederēja ASV reģistrētajai "Non-Ferrous Castings L.L.C." - 34,68%, Sergejam Tiseļskim - 17,68%, Jurijam Drobotovam - 17,68%, Aleksejam Drobotovam - 17,67%, kā arī SIA "JSA Production" - 12,29%. Akcionāru saraksta iesniegšana Uzņēmumu reģistrā gan nav obligāta, tādēļ precīzs saraksts par akciju sabiedrību akcionāriem pieejams tikai pašā akciju sabiedrībā, bet par publiskajām akciju sabiedrībām - Latvijas Centrālajā depozitārijā.

"JSA Production" kopš 2009.gada nogales pilnībā pieder Andrejam Sergejevam.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Pārdos 95% SIA "Ledus halle "Liepājas metalurgs"" kapitāldaļu

13.10.2014

alt

Izsolīs zemesgabalus Rīgas centrā un Juglas ezera tuvumā!

13.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā