"ABLV Bank" grupas uzņēmuma "Pillar" darījumu summa gada pirmajā ceturksnī - 10,6 miljoni eiro

ABLV Bank grupas nekustamā īpašuma uzņēmums Pillar šā gada pirmajā ceturksnī noslēdzis pārdošanas darījumus par 117 īpašumiem, kopējai darījumu summai sasniedzot 10,6 miljonus eiro (7,42 miljoni latu), biznesa portālu Nozare.lv informēja uzņēmumā.

Klientu aktivitāte ir pieaugusi visos mājokļu segmentos - Premium klases, jaunajos projektos, kā arī sērijveida dzīvokļos. No pirmajā ceturksnī realizētajiem īpašumiem jaunajos projektos pārdoti 32 dzīvokļi, no tiem 21 dzīvoklis ir "Pillar" attīstītajos projektos, kuru vidū ir arī deviņi Premium klases dzīvokļi "Elizabetes Park House" projektā. Sērijveida mājās pārdots 81 dzīvoklis.

Vērtējot sasniegtos rezultātus, "Pillar" izpilddirektore Ieva Valtere uzsvēra, ka pirmo trīs mēnešu rezultāti apliecina nekustamā īpašuma tirgus atkopšanos.

Ievērojot klientu pieprasījumu, "Pillar" šā gada martā uzsāka rekonstrukcijas darbus mūsdienīgā arhitektūras stilā veidotā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā Dzirciema rajonā, Dārza ielā 32, Rīgā - "Dārza Apartment House". Šis īpašums tika iegādāts par četriem miljoniem eiro (2,8 miljoni latu), bet kopējie ieguldījumi tā rekonstrukcijā plānoti 1,1 miljona eiro (770 000 latu) apmērā.

"Pillar" attīstības plānos ir virkne citu jaunu projektu, kā, piemēram, finanšu un darījumu centrs "New Hanza City", daudzdzīvokļu māja "Lielezeres Apartment House", Premium klases daudzdzīvokļu mājas "Miera Park House" rekonstrukcija Rīgā, Miera ielā, kā arī vairāki nelieli individuālie projekti.

"Pillar Holding Company" pieder AS "ABLV Bank" un apvieno "ABLV" grupas uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un tirdzniecība.

Kopumā "Pillar" pārraudzībā atrodas vairāk nekā 1200 nekustamie īpašumi par kopējo summu aptuveni 85,4 miljoni eiro (60 miljoni latu). Uzņēmums līdz šim īpašumu rekonstrukcijās kopumā ieguldījis 12,4 miljonus eiro (8,7 miljoni latu).

Jau ziņots, ka "Pillar" pārdoto objektu skaits 2012.gadā, salīdzinot ar 2011.gadu, ir divkāršojies, sasniedzot 254 nekustamos īpašumus.

No pērn pārdotajiem īpašumiem 125 bija sērijveida dzīvokļi un 101 dzīvoklis jaunajos nekustamā īpašuma projektos.

Pagājušajā gadā "Pillar" kopumā realizēja nekustamos īpašumus par 15,7 miljoniem eiro (10,99 miljoniem latu), informēja Bunte.

Zviedru futbola zvaigzne Zlatans Ibrahimovičs pārdod savu sapņu māju

16.04.2013

Bišumuižā uzsākta dzīvokļu pārdošana jaunā ēkā – Komētas ielā 2

16.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

6

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu