30. oktobrī notiks konference “Starptautiskās investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā 2014”

2014. gada 30. oktobrī viesnīcas Radisson Blu Latvija konferenču zālē norisināsies ikgadējā konference Starptautiskās investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā 2014.

Jau trešo gadu pēc kārtas konferencē piedalīsies Latvijas un Baltijas līmeņa vadošie nekustamā īpašuma speciālisti, nozares eksperti, kā arī investori, kas dalīsies savā pieredzē par nekustamā īpašuma tendencēm un aktualitātēm nākotnē.

Konferences programma veidota  trīs sesijās. Pirmajā blokā tiks  apskatītas globālās tendences  no investīciju un ekonomikas attīstības skatupunkta, bet otrajā sesijā savā pieredzē dalīsies aktīvi  investori. Notiks arī banku pārstāvju un nozares ekspertu diskusija par to, kādi ir izaicinājumi, lai investētu Latvijā un Baltijā kopumā. Savukārt trešajā sesijā tiks skartas vairākas  aktuālas tēmas proti, kādēļ izvēlēties investēt un veidot biznesu Latvijā, Baltijā, kā arī kāda ir reāla pieredze ārpakalpojumu centru izveidē Austrumeiropā, tai skaitā Latvijā. Plašāk tiks apskatīts jautājums, vai Latvija var būt pievilcīga ārpakalpojumu centriem, un kādi ir kritēriji, lai izdarītu izvēli par labu kādai no valstīm. Viens no daudzajiem aspektiem ir piemērotu biroju telpu izvēle. Jāpiemin, ka starptautiskas kompānijas bieži meklē augstas kvalitātes birojus ar atvērtu plānojumu. Analizējot pašreizējo biroju telpu tirgu A un B klases segmentā, pieejamās platības ir ierobežotas, tomēr jau šobrīd piedāvājumā ir parādījušās atbilstošas telpas „LNK Centre” biroju ēkā Skanstes ielas rajonā, kā arī tuvākajā nākotnē var parādīties projekti potenciālajiem ārpakalpojumu centriem, kas varētu ienākt Latvijā – kopumā attīstības stadijā pašlaik ir 45 000 kv.m biroju platības.

Lai apskatītu programmu un reģistrētos ej.uz/investicijas2014 .

Konferenci organizē p ilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums IDEA HOUSE events sadarbībā ar starptautisko nekustamā īpašuma konsultantu kompāniju Colliers International un pasākuma galvenajiem partneriem ABLV Banku A/S, SEB Banku un vienu no vadošajiem advokātu birojiem SORAINEN, kā arī attīstītājs  HANNER.

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit        

Būvniekiem par būvatļaujas saņemšanu pašvaldībai būs jāmaksā nodeva divās daļās

13.10.2014

Par patvaļīgu būvniecību Jūrmalā atņems NĪN atvieglojumus; cilvēkiem ar invaliditāti piešķirs NĪN atvieglojumus

14.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā