Ieceres par itāliešu Stockmann nerealizē

Plāni ierīkot universālveikalu kādreizējā Palazzo Italia ēkā Rīgā ir izplēnējuši; pašlaik tai tiek meklēts pircējs, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv

Pirms aptuveni četriem gadiem ēkā Kr. Barona ielā 2, kur savulaik atradās itāļu modes veikals Palazzo Italia, tika solīts izveidot universālveikalu. Šī iecere nav īstenojusies, un ēkas īpašnieks – slēgtais ieguldījumu fonds – tiek likvidēts.

Nekustamais īpašums pieder Citadele Asset Management IPAS (CAM) pārvaldītam fondam Baltijas nekustamā īpašuma fonds II, kas tika izveidots 2006. gada aprīlī un veica investīcijas galvenokārt nekustamā īpašuma objektos Baltijā.

Fonda darbības termiņš iepriekš tika pagarināts, bet pašlaik ir likvidācijas stadijā. «Tā kā fonda likvidācijas termiņš ir noteikts 2016. gada februāris, fonds neveiks investīcijas īpašumā tā tālākai attīstībai,» DB stāsta Citadele Asset Management valdes priekšsēdētājs Uldis Upenieks. CAM kā fonda likvidators pašlaik īpašumu Kr. Barona ielā pārdod.

Jānorāda, ka saskaņā ar Baltijas nekustamā īpašuma fonda II 2014. gada otrā ceturkšņa atskaiti īpašums Kr. Barona ielā ir tā lielākais nekustamais īpašums un uzrunāto potenciālo pircēju un interesentu skaits veido 22 (pirmā ceturkšņa atskaitē minētais skaits – 14). Atzīts, ka tuvākajā laikā neviens jauns tirdzniecības centru/universālveikalu operators tirgū nav plānojis ienākt. «Pēdējie lielie operatori/zīmoli ir izvēlējušies atvērt savas tirdzniecības vietas lielākajos Rīgas tirdzniecības centros, jo Rīgā nav attīstītas mazumtirdzniecības ielas,» norādīts pārskatā. Savukārt īpašuma pārdošana alternatīvai ietošanai (viesnīca, biroju ēka, dzīvojamā ēka) ir apgrūtināta – plānojuma, kā arī auto stāvvietu trūkuma dēļ, turklāt, lai ēku pārbūvētu, nepieciešamas apjomīgas investīcijas. Ir saņemti piedāvājumi ēkas pārdošanai, taču pieminēto iemeslu dēļ piedāvātā cena ir zemāka par īpašuma pašreizējo uzskaitīto vērtību fondā, norādīts pārskatā.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Par patvaļīgu būvniecību Jūrmalā atņems NĪN atvieglojumus; cilvēkiem ar invaliditāti piešķirs NĪN atvieglojumus

14.10.2014

VZD: Ap 8% lauksaimniecībā izmantojamās zemes pieder SIA ar ārvalstu kapitālu

14.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Teikā! Taps jauns dzīvojamais projekts Turaidas ielā

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunums Teikā! Taps jauns dzīvojamais projekts Turaidas ielā

alt

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!