Biroji Rīgas centrā joprojām pieprasīti

Lai gan ir pieejamas platības jaunās biroju ēkās ārpus pilsētas centra, prestižas biroja telpas tieši centra rajonā arvien ir pieprasītas. Vislielākā interese ir par birojiem centrā ar platību līdz 200 m2, tomēr uzņēmumi meklē arī telpas līdz 2000 m2.

Visbiežāk dzirdētais pamatojums, kāpēc uzņēmumi vēlas pārvākties no pilsētas centra, ir tādu biroju trūkums, kuros pieejamas lielas, atvērta plānojuma telpas. Centra ēkās ne vienmēr iespējams pielāgot telpu plānojumu nomnieka vajadzībām. Otrs iemesls ir augstā autostāvvietu cena un to neesamība biroja tuvumā pilsētas centrā, kas rada grūtības gan uzņēmuma darbiniekiem, gan tā klientiem. Neskatoties uz šiem trūkumiem, kvalitatīvi biroji Rīgas centrā arvien vēl ir ļoti pieprasīti. Uzņēmumi izvēlas biroja atrašanās vietu centrā arī citu būtisku priekšrocību dēļ.

Pirmkārt, birojs centrā kalpo kā kompromiss, ja darbinieki dzīvo dažādos mikrorajonos un virzienos no Rīgas centra, jo tad tas ir ērti pieejams visiem darbiniekiem.

Otrkārt, birojs centrā uzsver uzņēmuma prestižu. „Ārzemju uzņēmumu īpašnieki un vadītāji ievēro Rietumeiropā un Ziemeļeiropā pieņemto praksi par centrālo darījumu kvartālu (CBD - central business district) pilsētas centrā, pat ja Rīgā tā vēl nav tik izteikta parādība. Arī šādu uzņēmumu sadarbības partneri visbiežāk atrodas pilsētas centrā. Tā ir īpaši izteikta tendence advokātu birojiem, kā arī reklāmas un mediju aģentūrām,” atzīst Kivi Real Estate komercnodaļas vadītājs Ivars Gorbunovs.

Ja uzņēmuma birojs atrodas centrā, tas ir vieglāk atrodams un sasniedzams arī tā klientiem, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kuru birojos ir intensīva klientu plūsma. Būtisks faktors, izvēloties biroju centrā, ir arī labi attīstītā infrastruktūra. Uzņēmuma darbiniekiem, partneriem un klientiem ir ērti pieejami dažādi papildu servisi.

Biroja telpām līdz 200 m² Rīgas centrā atkarībā no telpu plānojuma un atrašanās vietas nomas maksas svārstās no 8,00 līdz 12,00 EUR par m².

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Šorīt Rīgas 19.vidusskolā sporta hallei iebrūkuši piekaramie griesti

15.10.2014

"Hanner" iegādājas zemi A klases biroju ēkas būvniecībai

15.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

4

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

5

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

6

Arvien vairāk profesionāļu darbam izvēlas coworking vidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām